Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння маку

Ви коли-небудь замислювалися над маком? Ви можете знайти два види цього популярного рослини в нашому садовому магазині - звичайний мак і мак Ісландії. Насіння, що пропонуються в нашому магазині, завдають високу якість і хорошу проростання, тому що вони походять тільки від відомих постачальників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування.

Мак росте до 50 см заввишки. Вона розвиває напів-подвійні або подвійні квіти, які приймають різні кольори, червоний, білий, рожевий або пурпурний, і прикрасять ваш сад всім літом. Ця рослина чудово підходить до сільських садів, де вона може вирощуватися разом з іншими декоративними квітучими рослинами або травами. Мак можна також вирощувати для зрізаних квітів. Він прикрасить околиці вашого будинку і його інтер'''єр, а деякі сорти маку використовуються в фітотерапії. Спільний мак можна посіяти разом з ісландським маком, який виробляє цвітіння в різних відтінках білого, жовтого, оранжевого або червоного. Він буде процвітати на квіткових клумбах і виглядати однаково добре у вазах (для того, щоб подовжити життя вази зрізаних маків, необхідно замочити кінці стовбура в гарячій воді).

Маки потребують конкретних умов вирощування, щоб рясно рости у вашому саду. Вони віддають перевагу гумусові, проникні грунти і сонячні ділянки. Тим не менш, маки не повинні представляти ніяких проблем у вирощуванні навіть менш досвідченим садівникам.