Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння Кале

Замовляйте насіння капусти ще сьогодні! Цей недооцінений овоч із сімейства капусти повинен з'''явитися у вашому саду. Їстівними частинами цієї рослини є листя, які є багатим джерелом цінних вітамінів, особливо C, B1, B2, K і E, і такі мінерали, як калій, фосфор і залізо. Навіть маленькі діти можуть їсти капусту, оскільки вона не містить оксолятів і легко засвоюється. Ви можете вибрати один з багатьох різноманітних сортів. Особливо рекомендуємо сорт «Скарлет» з червоними листами, колір яких за інтенсивністю набуває інтенсивності. А якщо ви віддаєте перевагу традиційній, зеленій капусті, звертайтесь до насіння «Гномів зеленого кольору».

Кучеряві листя кале використовуються в основному для гарнірування страв, але вони заслуговують на своє місце в супах, а також вегетаріанські і веганські страви. Це цінне рослина дозволяє готувати смачні і здорові хрусткі чіпси. Кале не створює багато проблем у культивуванні, вона вимагає лише деякого часу, волі та відданості. Рекомендується вирощування капусти для збору поздньої осені, коли з'''являються перші морози. Низькі температури позитивно впливають на смак листя. Осіння капуста збагачує нашу зимову дієту, коли нам доводиться боротися з дефіцитом свіжих овочів.

Якщо кали викликають ваш інтерес, його насіння доступні в нашому магазині за конкурентними цінами. Вони мають високу якість і мають гарну схожість, оскільки вони походять тільки від перевірених постачальників. Втратити час і замовити насіння сорту за вашим вибором, щоб ви могли насолоджуватися неймовірним смаком кале в кінці осені.

28.36 47.27
Акція завершується
144.73 241.18
Акція завершується
Кале - насіння 4 сортів рослинних рослин - -40%
114.73 191.18
Акція завершується