Міні теплиці

Ви любитель садівництва, але здавати розсаду самостійно, здається, вам важко впоратися? Чи, можливо, у вас є досвід роботи з розсадою помідорів або огірків, але хотіли б виростити більш настійні рослини з насіння? В обох випадках у цьому відділенні вас чекає все необхідне. Погляньте на наші міні теплиці!

Міні-теплиця - це контейнер, сконструйований таким чином, що забезпечує оптимальні умови для проростання та розвитку ніжних молодих саджанців та рослин. Основна міні-теплиця складається з глибокого піддону, виготовленого з міцного пластику, і прозорої пластикової кришки. У такому контейнері можуть розміщуватись драговані горщики або торф'яні гранули. Покриття гарантує тепло і захищає ґрунт від надмірних втрат вологості, що, як видається, є найпоширенішою причиною збоїв у вирощуванні розсади. Всю культуру можна легко транспортувати і розміщувати, наприклад, на підвіконні, де рослини отримуватимуть відповідну кількість сонячного світла, але не піддаються протягам. Наш інтернет-магазин пропонує міні теплиці різних розмірів, ми рекомендуємо, серед інших продуктів, міні-теплицю Чорний 47 х 15 см на 18 горщиків, випускається також у зеленому, рожевому, фіолетовому та синьому кольорах. Вам потрібно більше місця? Міні-теплиця з 30 або 48 горщиками може бути правильним рішенням. У нас також є велика, вентильована міні теплиця для більш вимогливих виробників. Це забезпечує чудову циркуляцію повітря, тому культура не потребує додаткового провітрювання. Якщо ви хочете, щоб ваш посівний контейнер став прикрасою будинку, придбайте Домашній сад з дерев’яним акцентом і кришкою - міні-оранжерея Respana Planter 77 см надасть вам місця для створення мініатюрної зеленої облямівки в домашніх умовах. Ознайомтесь з іншими нашими спеціальними пропозиціями - ви обов'язково знайдете щось, що задовольнить ваші потреби.

Радимо замовити міні теплиці за спеціальними цінами. Скористайтеся сезонними пропозиціями, заощадите завдяки безкоштовній доставці та розвивайте своє хобі без обмежень. Запрошуємо Вас відвідати наш магазин!