Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Непета, насіння катіони

Насіння катіння, рослина, що приваблює котів і комах, але не всі з них, з ароматом її цвітіння, також доступні в нашому магазині. Серед іншого, ми пропонуємо насіння спеціального сорту, що відштовхує комарів! Ці інтригуючі рослини ідеально підходять для наповнення клумб, альпінаріїв, стін, набережних або для вирощування в горщиках. Рекомендується сіяти насіння катіони в місцях, що часто відвідують, щоб насолодитися їхнім ароматом і свободою від нищівних комах. Якщо у вас є непрохані гості, як мухи або таргани, що нападають на ваш будинок, кілька горщиків з розмальованими кутами повинні ефективно відбивати цих шкідників.

Ми рекомендуємо сорт «Рожевий кіт», який формує суцвіття, що складаються з рожевих квітів, що виділяють небесний приємний аромат. Ця рослина розвиває компактну, досить низьку звичку і починає цвісти наприкінці весни до кінця тільки на початку осені. Ми впевнені, що насіння вже згадуваного комаха, що відштовхує комарів, також зацікавить вас. Цей сорт несе суцвіття, побудовані з синьо-фіолетових ароматичних квітів. Крім декоративного застосування, катима використовується також у фітотерапії, натуральній медицині.

Всі насіння катмінта, доступні в нашому інтернет-магазині, відповідають найвищим стандартам якості і мають гарну проростання, тому що вони походять тільки від перевірених виробників. Якщо вам важко повірити, підготуйте місце у своєму саду, посіяйте насіння і перевірте їх. Catmint - це рослина, з якою можна легко піклуватися і не повинно створювати жодних проблем навіть найменш досвідченим садівникам.