Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для дерев та чагарників

Добрива для дерев та чагарників змусять ваші хвойні дерева блищати щільними, яскраво зеленими голками, тоді як яблуні та груші, а також суниці полуниці та чорниці подарують вам незліченні солодкі, смачні фрукти. Категорія, яку ви зараз відвідуєте, містить продукти відомих вітчизняних та міжнародних виробників, фахівців з виробництва мінеральних та органічних добрив для садівників-любителів та професійних фермерів. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit та Substral - усі вони належать нашим партнерам. Перегляньте всю нашу продукцію і подивіться, які добрива допоможуть вам доглядати за своїми деревами та чагарниками!

Якщо ви вирощуєте чарівні квітучі види, такі як магнолія, вереск або рододендрон, перевірте добриво «Барун Полюс» (Барвисте поле), добриво «Магнолія Біопон» та підкислювальне добриво для хвойних дерев, чорниці та рододендронів. Ви також зможете правильно, комплексно доглядати за своїми смереками, альтанками, тисами, кипарисами та соснами, оскільки ми пропонуємо надійну Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин), добриво хвойних рослин Bittersalz, яке запобігає забрудненню хвої, добриво хвойних дерев що покращує забарвлення хвої та осіннє добриво хвойних порід, що підвищує їх зимостійкість - усі ці продукти доступні за чудовими низькими цінами. Добриво самшиту допоможе вам зробити вашу живоплот щільнішим - його концентрована форма містить легко доступний азот та інші поживні речовини, що відповідають за швидке зростання зеленої маси.

Якщо ви вирощуєте фруктові дерева та чагарники у своєму саду чи на присадибній ділянці, виберіть добриво виноградної лози, смородини, малини та ожини або екологічне добриво з фруктових дерев та чагарників. Обидва продукти є високоефективними та простими у використанні завдяки своїй формі: довговічні гранули. Наш інтернет-садовий магазин постійно розширює асортимент засобів по догляду за рослинами, щоб задовольнити постійно мінливі потреби наших клієнтів. Повірте нам і забезпечте здоровий, гарний зовнішній вигляд та підвищену силу ваших дерев та чагарників. Ми запрошуємо Вас скористатися нашими конкурентними цінами та доступною доставкою додому. Перевірте нас ще сьогодні!

У цій категорії немає товарів