Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Доломітові та вапняні добрива

Доломітові та вапняні добрива - основні добавки, які використовуються для стабілізації рН ґрунту та поліпшення його якості. Незважаючи на те, що існує група рослин, які віддають перевагу кислим ґрунтам, більшість овочів, плодоносних рослин, декоративних чагарників та дерев добре розвиваються на ґрунтах з нейтральною, слабокислою або лужною реакцією. Тривале використання гною та багатих азотом мінеральних добрив викликає поступове підкислення ґрунту, тому рекомендується час від часу використовувати доломіт та вапно.

Продукти, що є в нашому магазині, збагачують ґрунт цінними мінеральними сполуками, такими як кальцій і магній, які абсолютно необхідні рослинам, але досить швидко змиваються з землі. Доломіт значно покращує стан рослин, оскільки це добриво заповнює дефіцит поживних речовин та покращує врожайність овочів та фруктів. Вапно додатково збільшує рН ґрунту за короткий час, роблячи його придатним для рослин, які не переносять кислий грунт. Ви хотіли б виконати ці кроки? Ми готові допомогти вам!

Ми пропонуємо продукцію вищої якості, що поставляється відомими брендами: Florovit, Target, Ogród-Start та багатьма іншими. Якщо вам потрібен доломіт для невеликого городу, візьміть універсальне добриво з доломітом, яке забезпечує правильний ріст і розвиток рослин. Випускається в упаковці по 1 кг. Гранульоване вапно та мелений доломіт також можна отримати у великих упаковках за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині.

Якщо ви готуєтесь до облаштування газону або фруктового саду, і вам потрібно випаїти більший ділянку землі, замовте 25-кілограмовий мішок крейдяного садового вапна, який можна застосовувати протягом усього року в будь-якому типі грунту. Ми пропонуємо широкий вибір доломітових виробів найвищої якості з дешевою доставкою додому. Ми ласкаво запрошуємо Вас до швидкого походу по магазинах - заощадите час та гроші, замовивши найкращі польські добрива на Інтернет-ринку Садового насіння.

У цій категорії немає товарів