Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння календули

У нашому магазині ви знайдете насіння декількох видів календули - французькі календули, мексиканські календули та календули. Ці рослини не вимагають особливих умов і процвітають як на сонячних, так і на частково тінистих ділянках. Ви можете садити календули на кордонах, квітниках, горщиках або альпінаріях. Вони прикрашають сади з початку літа до пізньої осені. Ці рослини знаходять свій шлях до міських газонів і квітників.

Якщо ви думаєте про вирощування французького календули, що виробляє цвітіння великого діаметра, є безліч різновидів, які відрізняються за кольором і розміром квітів, з яких ви можете вибрати. Ми рекомендуємо культивар „Mr Majestic”, який несе чудові жовтувато-бордові заплечніки. «Помаранчеве полум'''я» - ще один цікавий сорт, який виробляє анемоноподібні суцвіття, що складаються з жовтих дискових квітів і темно-червоних кольорів. Мексиканські календули ростуть досить високими, до 80 см. Ми рекомендуємо насіння «Фантастичного» сорту з жовтими суцвіттями і лимонно-жовтим сортом, який цвіте надзвичайно довго і рясно. Signet marigold розвиває меншу звичку. Ви можете обрати сорти «Red Gem» та «Orange Gem». Низько зростаючий сорт французького календули, насіння якого ми також маємо на складі, добре вписується в горщики. Винятковий сорт «Ваніль».

Календули - це не тільки декоративні рослини, але й інші. Вони належать до аллелопатичних рослин, які виділяють певні хімічні речовини, які відштовхують деяких шкідників. Масла календули також використовуються в косметичній промисловості. Що ще цікавіше, цвітіння календули є їстівними і є прекрасним доповненням до салатів або гарного гарніру для багатьох страв.

-40%
28.36 47.27
Акція завершується
-40%
32.00 53.36
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
-40%
35.64 59.36
Акція завершується
81.36 135.64
Акція завершується
-40%
99.55 165.91
Акція завершується
-40%
99.55 165.91
Акція завершується