Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Гній

Якщо ви шукаєте екологічно чисте природне добриво, не дивіться далі і вибирайте гній. Вам не потрібно купувати його у фермера або турбуватися про матеріально-технічне забезпечення. Наш інтернет-магазин саду пропонує широкий вибір різноманітних добрив для гною - належним чином оброблених, висушених та упакованих у герметичні пакети.

Ми рекомендуємо чудовий універсальний гній великої рогатої худоби, що покращує родючість грунту, не підкислюючи, багатий азотом курячий послід, кінський гній, що підвищує температуру грунту (ідеально підходить для підживлення квітучих рослин та овочів, у тому числі вирощених у теплицях), та овець для гною для вимогливих рослин, які потребують великої кількості зеленої маси. У нашій пропозиції ви також знайдете пахучі добрива без запаху, якими ви зможете годувати свої горщики!

Чому варто вибирати натуральний гній? Оскільки це екологічне рішення допоможе вам досягти високоякісних, багатих врожаїв. Гній - це повне добриво, яке містить усі можливі мікро- та макроелементи, необхідні вашим рослинам для збалансованого росту, рясного цвітіння та плодоношення. Цей вид добрив містить органічну речовину - цінний гумус, який підвищує вологість ґрунту та надає їй ідеальну структуру, покращуючи її проникність та водоємність. Що також важливо, ви не можете перепліднювати рослини гноєм, оскільки він поступово розкладається, повільно вивільняючи дози всіх поживних речовин, що містяться в ньому. Рослинна їжа, представлена тут, стане в нагоді під час посадки нових дерев, кущів та багаторічних рослин, а також для зміцнення старих рослин. Упаковки різних розмірів - від 4 до 25 кг - доступні в нашому магазині. Ми пропонуємо гній у вигляді гранул, паличок або колосків. Він сухий, легко наноситься, не виділяє інтенсивного запаху та не забруднює руки. Його також можна безпечно зберігати для подальшого використання.

Ми пропонуємо продукцію найвідоміших садових та сільськогосподарських брендів (Biopon, Florovit, Ogród Start, Target), щоб забезпечити вам найвищу доступну якість. У нашому магазині ви купуватимете лише чисті, ретельно підібрані, готові до вживання добрива, вільні від яєць шкідників та насіння бур’янів. Дізнайтеся більше про наш асортимент та замовляйте високоякісний гній за конкурентоспроможними цінами з дешевою доставкою додому.

У цій категорії немає товарів