Шалфей, насіння шавлії

У нашому садовому магазині ви знайдете насіння шавлії, лікарське і дуже ароматне рослина. Ми пропонуємо саду мудрець і мускатний шалфей, які обидва використовуються як лікарські і приправні трави. Насіння, що пропонуються в нашому магазині, є якісними і демонструють хорошу схожість, оскільки походять тільки з перевірених джерел. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, підтримуються належні умови вирощування та приймаються належні заходи догляду.

Садова мудрець - цінна лікарська рослина, яка може бути використана багатьма способами. Це благотворно впливає на ваш організм, проявляє протизапальну, в'''яжучу, злегка протигрибкову та протикашлеву дію. Застосовується при розладженні шлунка, зниженні гіпертонії, полоскання ротової порожнини і горла або при повільному загоєнні ран. Шавлія також цінується за смакові та ароматичні особливості, як доповнення до супів, соусів або інших страв. Ви не повинні перевищувати його, оскільки ефірна олія з її листя смакує гіркою і може домінувати в ароматі вашої страви. Шалфей шавлії застосовують переважно для ароматизації спиртних напоїв, таких як пиво і вино. Сухий мускатний чайний - чудова, ароматична приправа до багатьох м'''ясних і вегетаріанських страв. Також додається до мила і парфумерії.

Не соромтеся і замовляйте насіння шавлії. Ця лікарська і приправа трава не повинна бути пропущена з вашого саду. Це, безумовно, вписується в різні заходи у вашій клумбі.