Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння селери

У нашому магазині ви знайдете як насіння листя коренеплодів. Ви можете вибрати один з декількох сортів, які, безумовно, добре ростуть на вашому рослинному ліжку. Всі насіння, доступні в нашому інтернет-магазині, мають високу якість, оскільки вони походять виключно з перевірених виробників.

Ви повинні спробувати насіння «Nuget», що виробляє великі листові розетки, що складаються з блідо-зелених листових пластин і товстих черешків протягом трьох місяців від початку культивування. Ви можете використовувати їх у салатах та інших стравах, натискати на сік або просто їсти сировину. Листя клітини є багатим джерелом вітамінів, таких як вітаміни С, РР, Е і В, а також численні мінерали. Це низькокалорійна, детоксикація вашого тіла і підтримка втрати ваги. Якщо ви більше переходите до кореневої клітини (кераміка), то рекомендується сорт «Альбін». Його великі коріння збирають восени і після цього можна зберігати довгий час. Коренева кераміка містить лише трохи більше калорій, ніж у листової версії, але містить схожу кількість поживних речовин. Завдяки ефірним маслам він додає великого смаку багатьом стравам. Це також незамінний компонент суп зелені.

Не соромтеся і вибирайте насіння одного з сортів клітини, щоб насолодитися смачними, здоровими і ароматичними культурами листя і коріння.

35.64 59.36
Акція завершується
-40%
35.64 59.36
Акція завершується
42.91 71.55
Акція завершується
-40%
60.45 100.82
Акція завершується
-40%
117.73 196.18
Акція завершується