Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Інструменти для садівництва

Інструменти садівництва преміум якості виявляються прямою інвестицією в доглянутий, красивий сад та ваше здоров'я! Наша пропозиція включає як невеликий ручний інструмент, так і більші пристрої. Ми поділили їх на наступні підкатегорії - уважно ознайомтеся з розділами нижче, і ви зможете миттєво знайти товар, який шукаєте. Садові інструменти Fiskars та CELLFAST за такими конкурентними цінами можна знайти виключно в нашому магазині. Запрошуємо вас на швидкий тур!

Вирощувати рослини без необхідного обладнання просто неможливо. Загляньте в аератори та культиватори, лопати та лопати, а також у відділи мотики, голландські мотики та кігті, щоб замовити найкращі інструменти для вирощування, посадки та догляду за рослинами. Серед інших ви знайдете зручні культиватори, міцні армовані прості та загострені лопати, загартовані однобічні та двосторонні мотики та «кігті» культиватора на довгих та коротких валах та ручках. Наші сівалки, саджалки та саджанці дозволять точно розподілити насіння та саджанці на кордонах, тоді як дрібні ручні інструменти виявляться необхідними для розпушування ґрунту та прополки. Наші обприскувачі допоможуть вам боротися із хворобами та шкідниками. У нас також є моделі, розроблені спеціально для розкидання добрив. Не забувайте про необхідність обрізки та обрізки дерев та кущів, готуючись до майбутнього сезону. Наші функціональні Ножиці, Лопатери та Обрізувачі, а також Ножі (загального призначення та щеплення) перетворять турботу про сад в справжнє задоволення. У нашій пропозиції також є садові пилки високої якості, сокири, точила та кісточки. Останнє допоможе вам продовжити термін служби ваших інструментів для різання та розколювання. Ми рекомендуємо сталеві 12, 16 або 18-тигранні граблі та легкі граблі з листя, якщо ви хочете постійно підтримувати свій сад чистим та охайним. Не забувайте про чудові косильні лінії для обрізки трави. Якщо ви все ще цікавитесь, що ще ми могли б запропонувати вам, просто натисніть на назву підкатегорії, яка вам цікава, і уважно вивчіть її зміст. Ви знайдете всі аксесуари, які шукаєте в одному магазині!

Скористайтесь конкурентними цінами на інструменти для садівництва CELLFAST, Fiskars, Kard, Substral, а також ті, які постачаються іншими провідними брендами. Економте час, сили та гроші, роблячи покупки в Інтернеті - зробіть замовлення та дочекайтеся доставки. Решта - наша робота. Ринок садових насіння люб’язно запрошує вас на шопінг-тур із задоволенням-гарантією.

54.09
117.27
162.00