Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива хвойних порід

Якщо ви хочете переконатись, що підрум’янення голки вас ніколи не здивує, придбайте сертифіковані хвойні добрива. Все ще не впевнені, де придбати цінні та ефективні продукти? Широкий вибір тих, хто пропонує безкоштовну доставку, ви знайдете тут, у нашому садовому магазині. Декоративні, довговічні та прості в догляді рослини хвойних порід - туї, смереки, кипариси, тиси, модрини, сосни та ялівці - добре розвиваються, доки їх правильно удобрюють. Хвойні дерева та чагарники потребують легких ґрунтів, багатих на макро- та мікроелементи. Також рекомендується доповнювати їх осінніми добривами, що підвищують їх зимостійкість в кінці вегетаційного періоду.

Поки ви забезпечите своїм рослинам родючий ґрунт належною реакцією, ви уникатимете будь-яких проблем зі здоров’ям, з якими вони могли б зіткнутися. Безумовно доцільно ретельно підбирати хвойні добрива. Благополуччя ваших рослин залежить від ваших рішень! Якщо ви не впевнені, які добрива вибрати, рекомендуємо почати з універсальних. Сюди входять Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин) для хвойних дерев - запобігання загорянню голок від Agrecol, хвойне добриво з мікроелементами від Target та довговічне добриво для хвойних рослин від Biopon.

Виникають проблеми з знебарвленням листя? Виберіть надзвичайне добриво "Moc Zieleni" (Сила зеленого) від Target або "Magiczna Siła" (Чарівна сила) від Substral. Ми рекомендуємо екологічне добриво хвойних дерев для всіх прихильників органічних добавок, а також довготривале добриво хвойних порцій "100 днів" або додаткове добриво осмокот, яке застосовується один-два рази протягом сезону, для всіх зайнятих та забудькуючих садівники. Перед тим, як приступити до посадки хвойних дерев, рекомендується підготувати ґрунт підкислюючим добривом та хвойною мікоризою. Внесіть одне з наших осінніх добрив до настання зими, щоб підвищити зимостійкість ваших хвойних дерев та чагарників.

Як бачите, ми готові до будь-якої ситуації та виклику. Наш магазин пропонує всі товари та інструменти, необхідні для успішного вирощування хвойних порід. Перевірте, наскільки легким може бути шопінг на ринку Garden Seeds Market та заощадите гроші завдяки нашим доступним цінам. Ми ласкаво запрошуємо Вас до захоплюючого походу по магазинах!

У цій категорії немає товарів