Басейни та аксесуари

Літо - час відпочинку на свіжому повітрі. Наші басейни та аксесуари для басейну зроблять чудову погоду ще більш приємною для вас. Не соромтеся, погляньте на наш широкий вибір і порадуйте вас сім’ю чудовим подарунком!

Басейн у домашньому саду принесе радість не тільки наймолодшим. Чи знаєте ви, як доглядати за цим, щоб він залишався чистим та доглянутим у будь-який час? Ви отримаєте всі аксесуари для басейну, які можуть вам знадобитися за дуже конкурентоспроможними цінами в нашому садовому магазині. Незалежно від того, вибираєте невеликий надувний басейн або великий, який потрібно викопати в грунт, вам знадобляться 25-сантиметрова пряма щітка для басейну та 1,3-метрова граблі з сітки - телескопічна ручка. Високоякісні аксесуари допоможуть вам очистити важкодоступні плями та видалити листя, комах та інший бруд із пуа. Замовте простий у використанні дезінфікуючий контейнер, щоб дбати про якість води. Не забудьте встановити термометр, який допоможе вам оцінити, чи вода має оптимальну температуру для купання. Тим, хто має надувні басейни, слід також придбати комплект для ремонту басейну - клей та пластирі, які допоможуть вам подолати кожну складну ситуацію. Але перш ніж придбати комплект для ремонту, захистіть свій басейн за допомогою круглої тканини для басейну 309 x 309, яка захистить ваш басейн від механічних пошкоджень.

Ми прагнемо постійно розширювати нашу пропозицію. Ми хотіли б представити ці сучасні, надійні аксесуари для басейну за доступними цінами. Скористайтеся нашими практичними рішеннями та насолоджуйтесь своїм садовим басейном.