Навколо будинку

Наше повсякденне життя та розпорядок життя тісно пов'язані з нашими будинками. Цей розділ пропонує вам аксесуари, які допоможуть вам влаштувати свій особистий простір ще ефективніше. Ми допоможемо вам розібратися, дамо кілька порад, як підвищити ефективність ваших ремонтних робіт і, нарешті, не менш важливо, запросимо вас на шашлик. Дізнайтеся більше про наш широкий вибір товарів!

Покупки в нашому інтернет-магазині - це швидко і просто. Щоб полегшити пошук шуканих товарів, ми поділили їх на підкатегорії. Список тих, які ви знайдете нижче, ви знайдете. Якщо ви хочете красиво оформити територію навколо свого будинку, подивіться на категорію Меблі для саду. Тут можна знайти табурети, сидіння та інше обладнання, необхідне для кожного місця відпочинку. Чи хотіли б ви ще більше використати доступний вам простір? Купіть кілька садових комодів та ящиків. Моделі садових скриньок Boxe Rato, Boxe Rato Puls та Boxe Board чекають вас там з іншими місткими та естетичними моделями. Для того, щоб підтримувати порядок у саду, дворі та на терасі, вам можуть знадобитися кілька віників та щіток. Віники з сорговолокна, віники для тротуару, бруски для затирки, дьогтю та щітки для штукатурки, а також широкий вибір аксесуарів для миття автомобілів доступні в нашому магазині. Ми також можемо запропонувати відмінні, ефективні засоби для чищення доріжок, тротуарів та доріжок за доступними цінами. До найпопулярніших належать 200-мл фінішер Sumin для боротьби з мохом, водоростями та печінкою на газонах і доріжках, а також 200-мілілітровий засіб для очищення трави та довгу дію. Ви нарешті позбудетеся від нудотного моху, лишайників, бур’янів, водоростей та іншого бруду! Категорія «Навколо дому» теж є для тих, хто шукає міцних і щільних чохлів. Ми пропонуємо брезенти високої якості - сині, посилені зелені та надзвичайно міцні сріблясто-зелені моделі розмірами від 3 х 4 м до 15 х 20 м! Перевірте їх! Після роботи настає розслаблення. Вільний час, проведений в саду, стане ще приємнішим, якщо ви обладнаєте собі шашлики та необхідні аксесуари. У нашому магазині є компактна кругла решітка з косі, прямокутна решітка з бічними поличками, гриль у формі бочки, садова піч та лотки для копчення м'яса. Ви також можете придбати тут природні, екологічно чисті пожежні стартери, деревні тріски та деревне вугілля. Візьміть до уваги також нову решітку або тримач, кошик для барбекю, прес для гамбургерів, кілька шампурів та ковбасу для ковбаси. Ми запрошуємо вас поглянути - ви обов'язково знайдете деякі продукти, які сподобаються вам. Так приємно зручно лягти на гамак. Ми вже згадували, що у нашій пропозиції є широкий вибір додаткових зручних полотен та сітчастих гамаків? Не пропустіть цей шанс!

Не соромтеся! Ознайомтеся з широким асортиментом нашого інтернет-магазину та зробіть покупку, якою сподобається вся ваша родина. Вкладіть в преміум якість, скористайтеся безкоштовною доставкою і подивіться, скільки ви заощадите разом з нами.

94.55
124.91
179.36
183.18
207.27