Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива

Щоб ваш сад цвів безліччю фарб, порадуйте вас смарагдово-зеленим покривом і дайте багаті врожаї, вам знадобляться відповідні добрива. Наш Інтернет-магазин саду пропонує преміум-продукти цієї категорії, що постачаються провідними вітчизняними та закордонними виробниками, такими як Agrecol, Biopon, Florovit, Substral, Target та Zielony Dom. Підкатегорії товарів полегшать пошук правильного товару.

Якщо ви любите органічне вирощування, відвідайте відділи компосту та гною. Там ви знайдете компостери, збагачуючі компост добавки та сушений гранульований коров’ячий, овечий, кінський та курячий гній в економ пакетах. Ми також рекомендуємо різні види мікоризних вакцин - для троянд, хвойних, вересів і вересів, дерну та грибів! Ви зможете швидко та ефективно підгодовувати свої рослини завдяки паличкам для добрив для квітучих та зелених рослин, овочів та трав, а також вкладкам добрив. Хочете розмножити квітучі рослини, чагарники та дерева за допомогою розсади та живців, вам неодмінно потрібно відвідати відділ вкорінення порошків та щеплення воску. Ми також рекомендуємо вам переглянути широкі категорії сухих та рідких добрив. Там ми зібрали професійні овочеві та фруктові добрива, що забезпечують багатий, якісний урожай, добрива для декоративних дерев та чагарників та найкращі чорничні добрива. Тут доступні і хвойні добрива, які запобігають загорянню хвої та підвищують бадьорість рослини, добавки з троянди та рододендрона, що стимулюють цвітіння. Ми рекомендуємо однокомпонентні добрива для садових професіоналів та універсальні товари для початківців садівників та фермерів-любителів. Тут ви також знайдете підкислюючі грунт добавки, доломіт та вапно - для підживлення та побілки.

Це все ще лише частка нашого величезного асортименту - ознайомтесь з нашою пропозицією та заощадите гроші завдяки доступним цінам. Ви отримаєте всю необхідну інформацію з докладних описів товарів. Ми ласкаво запрошуємо вас переглянути та придбати на Садовому ринку насіння!