М'ята насіння

У нашому інтернет-магазині є насіння м'''яти перцевої, однієї з найпопулярніших лікарських рослин. Ця багаторічна рослина росте до 70 см заввишки. Віддає перевагу сонячні місця зі свіжою, помірно вологою, родючою грунтом.

М'''ята перцева - це цінна лікарська рослина, яка використовувалася поколіннями через багато способів її застосування. Показані жовчогінні, вітрогональні, антибактеріальні та заспокійливі якості. Застосовується при розладах шлунка, а також при порушенні роботи печінки і печінки. Ментол, одне з ефірних масел, м'''ята якого є багатим джерелом, є основним інгредієнтом зубних паст, жувальної гумки і ополіскувача. М'''ята перцева також використовується в багатьох стравах і напоях, таких як коктейль з лимонаду або мохіто. Сушені або свіжі листя м'''яти перцевої додають смаку багатьом стравам. Ця рослина цвіте в липні-серпні, залучаючи комах як медоносні рослини. На жаль, вона втрачає цінні речовини на стадії цвітіння.

М'''ята перцева включена, разом з коріандром і кмином, в трав'''яну суміш травних трав, доступну в нашому садовому магазині. Всі пропоновані нами насіння мають високу якість і присутність, що задовольняють схожість, завдяки тому, що вони походять тільки від перевірених постачальників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування. Якщо ви сумніваєтеся, просто спробуйте наші насіння!