Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Підкисники грунту

Підкислювачі ґрунту просто необхідні для вирощування таких ацидофільних рослин, як чорниця, верес і верески, рододендрони, гортензії та переважна більшість хвойних рослин. Ці рослини потребують низького значення рН ґрунту, щоб правильно розвиватися, рости, цвісти та плодоносити, оскільки вони не можуть поглинати поживні речовини з лужних та нейтральних ґрунтів і, швидше за все, загинуть. Продукти, пропоновані тут у цій категорії, призначені для застосування перед висадкою нових рослин, але також допоможуть власникам старих ацидофільних рослин.

Ваша чорниця дає все менші плоди, тоді як колись дивовижні рододендрони не дають цвісти? Пора використовувати підкисники грунту. Наш інтернет-садовий магазин пропонує виключно оригінальні товари преміум якості, підписані перевіреними, шанованими виробниками: Agrecol, Biopon, Substral та Target. Ви точно знайдете підкислювальне добриво хвойних, чорничних та рододендронів від Agrecol або добриво хвойних та ацидофільних рослин від Target. Обидва продукти мають розширену ефективність і містять легко засвоювані поживні речовини.

Якщо ви очікуєте негайних результатів, оскільки ваші рослини вже хворі через невідповідний рН ґрунту, ми рекомендуємо надзвичайне хвойне добриво "Magiczna Siła" (Чарівна сила) від Substral, призначене як для ґрунту, так і для позакореневого внесення. Це покращить стан ваших дерев та чагарників незабаром після нанесення. Цей та інші чудові товари доступні за цінами, доступними кожному у нашому садовому магазині - перегляньте нашу пропозицію та переконайтеся, скільки ви можете заощадити. Купуйте підкислювачі ґрунту через Інтернет із швидкою доставкою додому. Доглядати за своїм садом ще ніколи не було простіше.

У цій категорії немає товарів