Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Трояндові добрива

Рожеві добрива позбавлять вас від дилем щодо правильного підживлення чагарників, що панують у вашому саду. Чи варто вибирати органічне або мінеральне добриво? Рідкий або гранульований буде працювати швидше? Чи варто йти на негайні результати чи довготривалі результати? Ми допоможемо вам відповісти на ці та інші питання, пов’язані із заплідненням.

Це дуже просто: виберіть товар із наведеного нижче списку, натисніть або торкніться його назви та прочитайте опис, який ми підготували для вас. Ці характеристики розкажуть вам все, що ви повинні знати про продуктивність продукту та результати. Це дозволяє вибрати товар, який би відповідав усім вашим вимогам та очікуванням. Наш інтернет-садовий магазин з гордістю представляє широкий вибір чудових добрив для троянд від провідних виробників засобів по догляду за рослинами. Всі доступні тут товари є оригінальними, сертифікованими товарами, які відповідають суворим вимогам ЄС.

Ми пропонуємо високоякісні гранульовані добрива з троянди, такі як добриво троянди з мікроелементами від Target у невеликих та великих упаковках, троянда Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин) від Agrecol, довговічне добриво троянди від Substal та Florovit's "100 дні "(100 днів) Добриво для троянд та інших квітучих рослин. Останні два можна застосовувати лише кожні 3 місяці. Якщо у ваших квітучих кущів плямисті листя, вони, як правило, жовтіють і дають мало квітів або зовсім не підтримують їх, підтримайте їх надзвичайним добривом троянди "Magiczna Siła" (Чарівна сила) від Substral або добривом для троянд і квітучих рослин від Zielony Dom у вигляді готового -вживати лійку. У нас також є ефективні рідкі концентрати з макро- та мікроелементами, які можна використовувати при кожному поливі, щоб стимулювати троянди до ще більшого цвітіння - погляньте на рідке добриво троянди "Okazałe Kwiaty" від Target та Agrecol Рідке збагачене добриво троянд.

Порівняйте наші ціни з іншими Інтернет-магазинами, зробіть замовлення, скористайтеся можливістю безкоштовної доставки та робіть покупки вигідно, швидко та зручно. Ми робимо це можливим - переконайтесь самі та поповнюйте ряди наших задоволених постійних клієнтів!

У цій категорії немає товарів