Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Рослинні добрива

Щоб досягти успіху в домашньому вирощуванні овочів, вам просто потрібно використовувати рослинні добрива. Своєчасне, обережне, відповідне початкове підживлення та підживлення рослин, що розвиваються, є надзвичайно важливим. Не все залежить від вашої наполегливої праці та педантичності. Добре збалансовані, ретельно підготовлені добавки та добрива, які відповідають потребам певних видів, є запорукою успіху. Тільки перевірені продукти з надійних, надійних джерел, підписані авторитетними брендами, забезпечують бажаний ефект.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір органічних, мінеральних та мінерально-органічних добрив. Якщо ви мали намір органічно підгодовувати свій город, добриво BIO для посадки, пересадки та загального підживлення в чашці, палички добрив BIO для трав та овочів від Compo та два цільові продукти: рідкі або гранульовані органічні рослинні добрива. допоможе вам досягти поставлених цілей. Ви також можете замовити тут висушений гній та рідкий гуано! Ми також пропонуємо професійні продукти для годівлі найвибагливіших видів овочів - огірків, перцю та помідорів. Якщо ви мрієте зібрати з вашого саду великі томати з серця волів, удобрюйте рослини спеціальним добривом для помідорів та перцю від Florovit, цільовим довготривалим, найефективнішим добривом для томатів, огірків та трав або «Здоровий помідор» Листове добриво з цинком від Zielony Dom. Для того, щоб зміцнити рослини, сприйнятливі до хвороб, вкладіть кошти в спрей Biosept Activ - екологічно чистий продукт з екстрактом грейпфрута, який не можна вважати засобом захисту рослин, і тому його можна застосовувати за бажанням на овочевих грядках.

Повірте нам і скористайтеся величезною пропозицією ринку садових насіння, щоб придбати рослинні добрива преміум-класу за доступною ціною. Ми закликаємо вас зробити це одразу!

У цій категорії немає товарів