Дерев'яні покриви та сітки

Дерев'яні покриви та сітки пропонують розумний метод захисту рослин від шкідливих дій котів, зайців-зайців та інших тварин, які декоратизують дерева. Ви отримаєте ці чохли у багатьох різних розмірах поза нашим магазином - не соромтеся, купуйте покриви та сітки для дерева за доступною ціною та забудьте про шкоду!

Навесні і восени, коли ви саджаєте дерева в саду, ви, як правило, забуваєте, що погладити ґрунт рівним і поливати розсаду - це далеко не кінець вашої роботи. Домашні вихованці - собаки, коти, кролики - і дикі тварини теж становлять велику загрозу для молодих дерев. Одні з них загострюють кігті на корі, інші трактують це як велику закуску, але кожна втрата кори означає більший ризик потрапити до небезпечного захворювання, такого як невиліковний бактеріальний рак, для молодих дерев. Щоб звести до мінімуму ризик, замовте захисну деревну кришку розміром 55 см, 80 см або 100 см. Темно-зелений міцний покрив ефективно захищає рослини від тварин і теж добре виглядає. Ми вважаємо, що ваші бордюри та овочеві грядки також можуть потребувати певного захисту. У нас є рішення і для цього. Сітка для бордюру - діаметр сітки 15 мм - 0,4 х 5 м - доступна за доступною ціною в нашому магазині. Вам потрібен більший розмір? Погляньте на нашу кордонну сітку розміром 0,8 х 50 м! Ми пропонуємо широкий асортимент чохлів та сіток, тому ви можете бути впевнені, що ви знайдете той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Перегляньте наш вибір та захистіть свій сад від тварин за конкурентоспроможною ціною, але гарантуючи 100% успіх. Запрошуємо вас на шопінг-тур, де задоволення клієнтів гарантоване!