Палісади та огорожі

Палісади та огорожі привабливо доповнять ваші садові композиції та одночасно демонструватимуть чудову функціональність. Ви можете використовувати їх для відокремлення експансивних повзучих та розповсюджених рослин від інших рослин, використовувати їх як захист від домашніх та диких тварин або просто ставитися до них як до прикраси. Ви знайдете найбільший асортимент садових частоколів та огорож у нашому інтернет-магазині.

Якщо ви шукаєте ефективний захист для ваших дерев, чагарників та бордюрів, придбайте сітку для бордюрної сітки (діаметр сітки 15 мм), доступну у таких розмірах: 0,4 х 5 м, 0,6 х 5 м, 0,8 х 5 м або 1,2 х 5 м. Ви маєте намір оточити більшу площу низьким парканом? Замовте 50 метрів сітчастої сітки за прикордонною низькою ціною! Ми також пропонуємо міцну захисну сітку із сильної огорожі (діаметром сітки 30 мм), розміром 0,40 х 25 м 0,60 х 25 м та захисною сіткою сітки 1,2 х 5 м з невеликим діаметром сітки (7 мм). ідеальний захист від тварин, які харчуються корою дерева. Чи хотіли б ви придбати міцний і естетичний садовий частокіл? Ви знайдете товар, який відповідає цим критеріям, і в нашому магазині. Замовте модульний Палісада заввишки 22,5 см, 2,1 або 2,7 м довжиною, який простий в монтажі, легкий і атмосферостійкий. Ви можете оточити газонний патч, альпінарій або бордюр з нижчим 4,0 м завдовжки, 6-сантиметровим частоколом. Якщо ви віддаєте перевагу буколічній тематиці, замовте чарівну, невисоку, білу, коричневу, зелену або теракотову кольори розміром 26 см х 2 м Садовий паркан Woodgrain. Якщо ви шукаєте більш витончене оздоблення, замовте мідний, теракотовий або чорний декоративний садовий паркан 30 см х 2,45 м. З його допомогою ви зможете розмітити доріжки між кордонами або місцем відпочинку.

Як бачите, вибір наших частоколів та огорож величезний, і ми все ще наполегливо працюємо над його розширенням. Якщо ви шукаєте натхнення та ідеї, як створити казковий сад, ви знайдете їх у нашому магазині. Заощаджуйте гроші завдяки чудовим цінам на частокіти та огорожі, виготовлені з високоякісних матеріалів, і здійснюйте покупки, не виходячи з дому. Ми гарантуємо, що покупки з нами завжди будуть приємними.