Насіння меліси

Ми пропонуємо насіння меліси в нашому магазині, рослині, яке широко відоме своїми розслабляючими і заспокійливими якостями. У нашій пропозиції є як звичайна меліса, так і новий сорт «Limonella». Всі насіння, що продаються в нашому садовому магазині відповідають найвищим стандартам якості, оскільки вони походять тільки від відомих постачальників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування

Бальзам звичайний лимон відомий своєю заспокійливою якістю, хоча ця трава має багато інших застосувань. Це допоможе вам вилікувати безсоння, депресію і невроз, пом'''якшує менструальні болі і головні болі, лікує рани і набряки, проявляє жовчогінні і діастолічні ефекти, розслаблює і заспокоює. Він також може бути використаний як ополіскувач для волосся, що обмежує випадання волосся, бореться з лупою та іншими станами шкіри голови. Свіжа меліса теж знаходить своє використання на кухні. Він може замінити лимонну траву. Посаджена в саду (вона вирощується з саджанців) вона приваблює багатьох корисних комах як медоносних рослин.

Меліса „Limonella” відрізняється від загального сорту інтенсивністю аромату і аромату лимона, оскільки містить більше ефірних олій. Він демонструє подібні лікарські якості, діє як заспокійливий засіб, пом'''якшує болі і допомагає боротися з безсонням. Можна, звичайно, використовувати для додавання аромату до страв і напоїв, особливо чаю та лимонаду.