Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Тривалі добрива

Тривалі добрива дозволяють зменшити кількість заходів по догляду, зберігаючи при цьому чудову продуктивність, рясне цвітіння та велику енергію ваших рослин. Продукти цієї категорії найчастіше випускаються у формі грануляту, призначеного для трансляції над землею. Формула довговічних добрив була підготовлена так, як вони повільно, поступово розчиняються у вологості та викидають у грунт менші дози мінералів. Ця група продуктів виключає ризик перепліднення та раптової зміни хімічного складу або значення рН ґрунту. Одного внесення довготривалого добрива було б достатньо на 3-6 місяців, залежно від характеристик конкретного продукту.

Наш інтернет-магазин пропонує товари відомих виробників та брендів, таких як Biopon, Target, Substral та Zielony Dom. Ми радимо вам придбати зручне для застосування "100 днів" (100 днів) довготривале добриво для газону або EXTRA довговічне добриво для газонів Osmocote - ці продукти роблять поступове, збалансоване живлення дерну дуже простим.

У нашому асортименті постійно доступні надійні, чудові добрива, що довго зберігаються для постійно голодних чорниць, помідорів, огірків, трав, підрум’янених та хворих хвойних дерев, вибагливих і колючих троянд, а також рясно квітучих, а тому особливо вимогливих балконів. рослини. Якщо вам потрібні домашні добрива для рослин, вибирайте палички для добрив із розширеними характеристиками, які потрібно вносити лише кожні шість місяців.

Ми також пропонуємо стійкі осінні та універсальні добрива для підживлення всіх видів садових рослин. Погляньте уважніше на список нижче і подивіться, що ми підготували для вас. Більше не чиніть опір конкурентоспроможним цінам, чудовим спеціальним пропозиціям та можливості безкоштовної доставки. Ми ласкаво запрошуємо Вас робити покупки в нашому Інтернет-магазині, пропонуючи найкращі добрива для дому та саду.

У цій категорії немає товарів