Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для садових рослин

Добрива для садових рослин утворюють широку категорію продуктів, яка охоплює всі найцінніші продукти, призначені для підживлення декоративних дерев та чагарників, багаторічників з декоративними квітами та листям, фруктів та овочів, а також трав. Ефективні гранульовані добрива для садових рослин, водорозчинний порошок для внесення ґрунту та листя, концентровані гелі та рідини (багато- або однокомпонентні, з мікроелементами, перегноєм та вітамінами) - все це можна знайти в нашій пропозиції за винятково конкурентоспроможними цінами.

Якщо у вашому саду є клумби, замовте рідкі добрива Садові братки та фіалки, добриво рододендрон, камелія та ацидофільні рослини в пляшці-розпилювачі ручного насоса, добриво Бегонія або Концентроване рідке добриво троянди. Ви можете доповнити свій власний болот чудовим рідким добривом вересу «Барун Полюс» (барвистий луг) і папоротями нашими добривами «Папороть», що випускаються в упаковках різних розмірів. Ми маємо найкращі доступні добрива для квітучих рослин, які подовжують період цвітіння та посилюють енергію, підсилюючи зелені добрива для рослин, які нададуть листю інтенсивне яскраво-зелене забарвлення. Ми також рекомендуємо наші осінні добрива, які дозволять оптимально підготувати дерева та кущі до зимівлі в саду та гранульований гній. Це універсальне природне добриво живить ґрунт найціннішою органічною речовиною, покращує її структуру і, отже, підтримує розвиток коренів, а також постачає квітучим рослинам, овочам та фруктам потрібну кількість поживних речовин без ризику перезапліднення.

Як бачите, вибір продуктів Garden Seeds Market справді чудовий і широкий. Купуйте добрива для садових рослин відомих виробників - Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start та Target - і результати вас порадують!

У цій категорії немає товарів