• 5,400.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для садових рослин

Добрива для садових рослин утворюють широку категорію продуктів, яка охоплює всі найцінніші продукти, призначені для підживлення декоративних дерев та чагарників, багаторічників з декоративними квітами та листям, фруктів та овочів, а також трав. Ефективні гранульовані добрива для садових рослин, водорозчинний порошок для внесення ґрунту та листя, концентровані гелі та рідини (багато- або однокомпонентні, з мікроелементами, перегноєм та вітамінами) - все це можна знайти в нашій пропозиції за винятково конкурентоспроможними цінами.

Якщо у вашому саду є клумби, замовте рідкі добрива Садові братки та фіалки, добриво рододендрон, камелія та ацидофільні рослини в пляшці-розпилювачі ручного насоса, добриво Бегонія або Концентроване рідке добриво троянди. Ви можете доповнити свій власний болот чудовим рідким добривом вересу «Барун Полюс» (барвистий луг) і папоротями нашими добривами «Папороть», що випускаються в упаковках різних розмірів. Ми маємо найкращі доступні добрива для квітучих рослин, які подовжують період цвітіння та посилюють енергію, підсилюючи зелені добрива для рослин, які нададуть листю інтенсивне яскраво-зелене забарвлення. Ми також рекомендуємо наші осінні добрива, які дозволять оптимально підготувати дерева та кущі до зимівлі в саду та гранульований гній. Це універсальне природне добриво живить ґрунт найціннішою органічною речовиною, покращує її структуру і, отже, підтримує розвиток коренів, а також постачає квітучим рослинам, овочам та фруктам потрібну кількість поживних речовин без ризику перезапліднення.

Як бачите, вибір продуктів Garden Seeds Market справді чудовий і широкий. Купуйте добрива для садових рослин відомих виробників - Agrecol, Biopon, Florovit, Ogród-Start та Target - і результати вас порадують!

У цій категорії немає товарів