Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння томатів

Насіння томатів дозволяє легко виробляти саджанці, з яких будуть розвиватися рослини, які регулярно несуть здорові, смачні помідори. Вирощування томатів з насіння не є проблематичним і не вимагає нашої уваги. Вам потрібно лише підтримувати стабільну, високу температуру і регулярне водопостачання.

Помідори слід висівати в ящики або інші контейнери. Насіння слід поміщати в регулярні відстані, що забезпечує належні відстані між нашими саджанцями пізніше. Чим насіння покривається тонким шаром грунту, що повинно повністю укрити насіння. Оптимальна температура проростання лежить між 20 і 25 ° C і не повинна падати під 15 ° C вночі. Вам не знадобиться професійне обладнання, ані великі площі вирощування. Деякі сорти, доступні в нашому магазині, навіть можна вирощувати в горщиках.

У нашому магазині доступно багато різних насіння томатних сортів. Садові новачки повинні вибрати принаймні декілька з них, щоб насолоджуватися плодами різних розмірів, кольорів, смаків та часу врожаю в майбутньому. Туманні та парникові помідори належать до найпопулярніших сортів, провідними є „Барон” і „Rambozo”. Помідори малини - „Oxheart”, „Favorite”, „Malinowy Kapturek” та „Malinowy Olbrzym” та помідори з вишні (коктейль) - „Pokusa”, „Maskotka”, „Венера”, „Ідилія”, „Aztek”, „Ildi” «Figiel» і різні вибірки насіння - користуються подібною популярністю. Ви також можете розраховувати сорти «Krakus» і «Kmicic» на найпопулярніші сорти, які ідеально підходять для зберігання. Насіння таких сортів томата, як «Чорна вишня», «Tigerella» і «Зелена зебра», вже давно займають списки бестселерів завдяки своїм надзвичайним кольоровим відтінкам.

28.36 47.27
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
-40%
35.64 59.36
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
-40%
35.64 59.36
Акція завершується