Насіннєві лотки та розплідники

Ви включили в свій список покупок лотки для посіву та дитячі горщики? Не забудьте додати їх у свій кошик! Насіннєві лотки та розплідникові горщики, наявні в нашому магазині, - це, мабуть, найкраща ємність для вирощування розсади. Ви можете використовувати їх у міні-теплицях, на парниках та вдома, оскільки вони функціональні, довговічні, легкі та зручні у використанні. Перегляньте нашу пропозицію, щоб переконати себе, що варто мати їх вдома!

Лотки для посіву та горщики для розсадників можуть відрізнятися за кількістю, глибині та ширині комірок. Який тип посівного лотка вибрати? Залежить від того, скільки саджанців ви б хотіли виростити. Займіться математикою - насіннєвий піддон, горщик для розплідника, вставка з 54 камери дозволять виростити 54 саджанці. Ви також знайдете насінні лотки з 66 або 104 камерами в нашому магазині. Якщо ви готуєтеся до отримання більшої кількості саджанців, замовте посівний лоток зі 160 або навіть 252 осередками. Цей контейнер надасть вам багато місця для насіння, а молоді рослини будуть відділені від самого початку. Це дає їм достатньо місця для розвитку міцних коренів і стебел на відміну від густої свиноматки у великій балконній коробці. Коріння одиночних рослин не заплутуватиметься і тому полегшить прорізання та обмеження кількості пошкоджених рослин. Насіннєві лотки та дитячі горщики пропонують зручне, зручне, економічно вигідне рішення, яке дозволяє заощадити місце та використати його найбільш ефективно. Насіннєві піддони та дитячі горщики, пропоновані в нашому садовому магазині, виготовлені з міцного, товстого пластику преміум якості. Вони легко переміщуються, стійкі до води, сонячних променів та очищення, що робить багаторазовим використання. Вони будуть служити вам роками.

Вирощуйте розсаду на зразок замовного посівного лотка за розумною ціною за доступною доставкою додому. Посійте насіння і насолоджуйтесь результатами у вигляді міцних, здорових саджанців. Ви досягнете успіху з нами!