Лінії та мотузки

Категорія Лінії та мотузки - це для вас, якщо ви шукаєте міцні, довговічні вироби. Ви знайдете широкий вибір ліній і мотузок, які допоможуть вам виконати різні завдання в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо лінії з натуральних матеріалів, таких як бавовна, сизаль, білизна, джут. У нас також є міцні, стійкі до зсуву синтетичні лінії. Широкий вибір кольорів, різної довжини та товщини дозволить вам знайти продукти, що відповідають вашим потребам.

Лінії та мотузки - це непрості, але дуже корисні інструменти, які повинні бути присутніми в кожному домогосподарстві. Міцні мотузки допомагають вам скріпити різні предмети, зав'язуючи брезентові капюшони або пакувати речі. Вони також корисні у всіх будівельних та ремонтних роботах, у гаражах та майстернях. Всі майстри-чоловіки та жінки повинні бути обладнані мотузками. Мотузки та лінії також допомагають вимірювати речі та малювати прямі. Не забудьте взяти деякі на пікніки, кемпінги та походи. Вони також безцінні у водних видах спорту, наприклад, вітрильному спорті. Барвисті лінії, які красиво виглядають, можуть використовуватися в різних ремеслах та захопленнях.

Дізнайтеся більше про наш асортимент! Знайдіть те, що вам потрібно, і купуйте в Інтернеті без переплати! Низькі витрати на відвантаження та короткі терміни доставки дозволяють використовувати свіжопридбану продукцію майже відразу!

176.00
183.64
205.45
280.82
350.18
528.45
669.82