Насіння ісопу

Ви знайдете насіння ісопу в нашому магазині. Ця рослина має широкий спектр лікарських застосувань. Насіння, доступне в нашій пропозиції, має високу якість і має гарну проростання, оскільки походить тільки від відомих виробників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, підтримуються належні умови вирощування та приймаються належні заходи догляду.

Ми пропонуємо насіння ісопу «Tricolor Trio», що дозволяє вирощувати досить низькі, широко поширені, густі рослини з білими, синіми або рожевими суцвіттями. Його можна вирощувати на кордонах, в контейнерах або горщиках. Ця рослина досить морозостійка і не переживає низьких температур нашої кліматичної зони. Він буде ефективно і привабливо прикрасити Ваш сад, балкон або терасу вже в перший рік вирощування. Це також допоможе вам позбутися від комарів, оскільки воно відштовхує багатьох видів комах своїм ароматом.

Ісоп - це високий напівхмара, який росте до 1 м заввишки. Це, перш за все, лікарська рослина. Це проявляє відхаркувальні, анафоретичні ефекти і допомагає лікувати розлад шлунка і пригнічує біль у горлі. Вона високо цінується гірчими субстанціями - вона використовується для ароматизації лікерів, таких як Chartreuse, абсент або вермут. Висушені листя ісопу можна додати як приправу до багатьох страв і соусів. Ви повинні застосовувати його помірно, так як це може швидко домінувати на смак.