Насіння орегано

У нашому магазині є насіння орегано, який іноді називають диким майораном, одним з найпопулярніших приправ з лікарськими засобами. Останнім часом все більше популярним стає італійський (також називається грецький) сорт. Всі насіння орегано, які є в нашому магазині, мають високу якість і високу проростання, оскільки походять тільки від відомих виробників.

Орегано незамінне в середземноморських приправах. Кожен знає свій смак з піци, але додається до салатів, сиру, м'''яса та інших страв. Коли мова йде про грецьку орегано, вона виробляє набагато більше ароматичної зелені з чітко вираженим ароматом, але використовується так само, як і її більш поширені родичі. Цей сорт Origanum vulgare розвиває дещо іншу звичку і великі листя. Обидва сорти - це не тільки трави, але й лікарська цінність. Вони виявляють безліч корисних ефектів, покращують процес травлення, допомагають при запаленнях дихальних шляхів - завдяки високому вмісту поліфенолів він діє антисептично, відхаркувально і від кашлю. Вона повинна використовуватися в стравах, що подаються метушливим їдцям, тому що вона стимулює апетит, особливо як настій.

Якщо ви вважаєте, що вирощування орегано у вашому саду, будь ласка, пам'''ятайте, що воно віддає перевагу сонячне, можливо, вітрозахищене місце. Він ідеально підходить для вирощування на кордонах і в контейнерах. Не соромтеся і замовляйте насіння орегано зараз!