Пророщувачі

Якщо ви ведете здорове життя, пророщувачі - саме для вас! Домашнє вирощування паростків ніколи раніше не було таким простим, швидким та ефективним. Наш інтернет-магазин пропонує розпилювачі, виготовлені з високоякісних матеріалів різних розмірів. Виберіть той, який найбільше відповідає вашим потребам. Купівля в нашому інтернет-магазині приносить чудові результати за конкурентною ціною!

Ми особливо рекомендуємо круглу розпилювач з одним, двома або трьома лотками. Ці інструменти розроблені таким чином, щоб гарантувати оптимальну циркуляцію повітря. Це забезпечить проростаючим рослинам достатню вологість і запобіжить їх гниттю і пересиханню. Ви зможете виростити навіть три види паростків в одній ємності! Якщо ви хочете розпочати свою пригод для проростання, ви можете почати з невеликої проростки, яку ви зможете розгорнути додатковими лотками на більш пізньому етапі. Слід також розглянути можливість придбання пророщування та насіння. У нашому магазині є різноманітні набори для пророщування насіння, що складаються з редьки, крессу, люцерни, а також смачних російських, французьких або східних сумішей з безкоштовними пророщуваннями. Не соромтеся - ви можете виростити здорові паростки, багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами протягом декількох днів на вашій кухні.

Ми пропонуємо продукцію високої якості за доступними цінами. Всі наші проростаючі насіння та проростки походять з надійних, перевірених джерел. Таким чином ми прагнемо допомогти вам досягти успіху у вирощуванні домашніх проростків. Дізнайтеся більше про нашу пропозицію!

Маленька проростка - ємність для вирощування паростків - -40%
108.55 180.91
Акція завершується
Велика проростка - ємність для вирощування паростків - -40%
163.09 271.82
Акція завершується