• 5,400.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Імперська жаба - сорт мікс - 1100 насіння - Dianthus chinensis imperialis

Стара ціна: 117.82
76.55
Ви економите: 41.27 (35%)
Акція завершується 2020-08-04
Акція завершується
005158
В наявності
+

Імперська жаба (Dianthus chinensis imperialis), яку пропонують у вигляді різноманітної суміші, достатньо для створення міні-саду, повного красивого, різноманітного цвітіння. У цю селекцію ми включили насіння найкрасивіших сортів, що ростуть на 20 - 40 см заввишки, з подвійними, напів-двома і одиночними квітками. Пелюстки язика звичайно різнобарвні з різними насиченими, чистими відтінками рожевого, пурпурового та червоного кольорів з білими відтінками. Цвітіння виникають на вершинах тонких, струнких, густо розгалужених стебел, зібраних у маленькі, компактні пучки.

Для того, щоб рослини добре розвивалися і сильно, рекомендується вирощувати їх з саджанців. Насіння висівають ранньою весною на посівні лотки, ящики або парники. Кінець весни і початок літа - правильний час для пересадки розсади на відкрите поле. Імператорський мисливець заслуговує на наше визнання завдяки рясному цвітіння в поєднанні з низькими вимогами до культивування. Цей вид любить повне вплив сонця і добре розвивається в кожному проникному, не дуже сухому грунті. Компактні пучки обсипаються спочатку завиваючими, барвистими, великими цвітіннями з липня по жовтень і створюють прекрасні крайки, яскраві плями на передній частині клумб або великий відлив у балконній коробці. Ці рослини також можна різати і класти у вази.

У кожній упаковці міститься 1 г насіння мигдалевої рожевої коробочки. Інформація про пакунок містить зростаючий посібник та дату висівання.

  • Вага: 1 г
  • Висота: 20 - 40 см
  • Використання: Декоративні - обрізки, перед квітниками, в балконні ящики, як різана квітка
  • Термін цвітіння: липень - жовтень
  • Форма росту: дрібні, компактні пучки
  • Колір квітки: рожевий, фіолетовий, червоний з білими мітками
  • Тип квітки: Frizzled, великий, одномісний, напівлюкс, двомісний
  • Сайт: сонячний; проникний, не дуже сухий грунт


Приблизно 1100 насіння (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.