Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Impatiens насіння

Ми пропонуємо зайняті Lizzie, або султана, і насіння бальзаму саду. Всі Impatiens, доступні в нашому магазині, гарантують високу якість і демонструють велику проростання, оскільки вони походять тільки від відомих виробників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування.

Зайнятий Lizzie, султана (Impatiens walleriana) є ідеальним вибором для посадки в квіткових клумбах, облямівках або в контейнерах. Він прикрашає багато садів і балконів з травня по вересень. Ми ніколи не повинні забувати, що воно віддає перевагу тіньовим або частково тіньовим місцям. Ви знайдете насіння зайнятої Lizzie розвиваються 4 - 5 см великі червоні квіти і широко розгалужені стебла. Ми рекомендуємо початківцям вибрати різноманітний вибір цього виду, що виробляє різнобарвні цвітіння. Коли справа доходить до садового бальзаму (Impatiens balsamina), він поділяє схильність до тіньових місць з раніше згаданим родичем. Він процвітає в горщику на балконі. Як правило, він прикрасить сади трохи пізніше, ніж зайнята Лізі, з липня по жовтень. Ви можете успішно вирощувати обидва рослини разом, щоб насолоджуватися безліччю кольорів цвітіння протягом тривалого часу. Ці дві людини будуть формувати чудовий сад на захищеному, частково тіньовому або тінистому місці.

Impatiens заслуговують їх назви на незвичайний спосіб розповсюдження - вони саморозмножуються. Вони нетерплячі, тому що навіть ніжний вітер або м'''який дотик викликають розрив стиглих фруктів і катапультирующих насіння навіть за кілька метрів.