Насіння лаванди

Посів насіння лаванди дає змогу досягти гарного аромату саду, прикрашеного пурпуровими суцвіттями. Ми пропонуємо два види цієї рослини в нашому магазині - звичайна (вузьколиста) лаванда і іспанська лаванда. Всі насіння, доступні в нашому інтернет-магазині, відповідають найвищим стандартам якості і демонструють хорошу схожість, оскільки вони походять тільки від відомих виробників.

Лаванда може використовуватися багатьма способами. Її можна вирощувати на квіткових клумбах, щоб вона прикрашала цвітіння влітку і на початку осені. Він приваблює відвідувачів до саду, тому що це медоносна рослина, що виділяє інтенсивний, приємний аромат. Лаванда віддає перевагу сонячні, вітрозахищені ділянки з проникним, родючим грунтом. Він вимагає регулярного доліва. Ця рослина є цінним багаторічним рослиною, вирощеним для зрізаних квітів, що використовуються в свіжих і сушених букетах, оскільки надає квітковим композиціям тонкий вигляд. Висушену лаванду можна покласти у свій гардероб і льняний шафа, щоб запах одяг і білизна і відштовхнути tineid молі.

Звичайна лаванда не тільки прикрасить ваш сад фіолетовими, ароматними суцвіттями, але й благотворно вплине на ваше благополуччя. Він показує кілька лікарських ефектів, заспокійливих, антисептичних, діастолічних і делікатно вітрогональних, щоб назвати лише декілька. Він також покращує стан шкіри шляхом омолодження епідермісу і боротьби з акне. Це додасть смаку багатьом стравам, особливо в поєднанні з шавлією, кропом і чабер. Ефірні олії, які містять як звичайні, так і іспанські лаванди, надають заспокійливу, розслаблюючу дію і додаються до багатьох косметичних засобів і парфумерії.