• $110.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

БІО - Редька "Французький сніданок 3" - сертифіковане органічне насіння - 425 насіння - Raphanus sativus L.

Стара ціна: $3.46
$2.59
Ви економите: $0.87 (25%)
Акція завершується 2019-11-13
Акція завершується
008738
Немає у наявності

Редька "Французький сніданок 3" (Raphanus sativum var. Sativum) - ранній сорт, що виробляє видовжені корені, що ростуть 5,5 см завдовжки. Вони беруть на червоний колір з білим кінчиком. М'якоть біла і ніжна, хрустка і не стає серцевинною. Цей сорт пристосований для вирощування в контейнерах на балконах і підвіконнях.

Редька вкрай низька на калоріях (14 ккал), має низький глікемічний індекс і 95% його маси складається з води. Це робить його ідеальним овочем для всіх людей, які прагнуть схуднути і страждають діабетом. Коріння редьки містять велику кількість вітамінів С, В1 і В2. Вони також є багатим джерелом кальцію, фосфору і заліза. Глюкозинолат, який також можна знайти в редисі, покращує травлення. Сказано, що цей овоч має кровотворні властивості. Це чудове доповнення до салатів, бутербродів і сиру.

Редька "Французький сніданок 3" належить до овочів з коротким періодом вегетації і низькою чутливістю до більш низьких температур. Він вирощується від прямого посіву до землі, що проходить з березня по серпень кожні 2 тижні, щоб забезпечити безперервний збір врожаю. Редьку слід вирощувати на вологих, родючих, гумусних грунтах з нейтральною реакцією. Не забувайте вибирати сонячні сайти. Коріння редьки можна збирати через 4 тижні після висівання. Збирати їх можна з квітня по жовтень.

БІО "Французький сніданок 3" насіння редьки походить від органічних, вільних від ГМО ферм. У їх виробництві не використовувалися штучні добрива та хімічні засоби контролю. Насіння BIO є ідеальним вибором для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя.

Пакет містить 0,5 г БІО "Французький сніданок 3" насіння редьки, а також дату висівання і зростаючий гід.

  • Вага: 0,5 г
  • Використання: пряме споживання
  • Час жнив: квітень - жовтень
  • Сайт: сонячний; вологі, родючі, гумусні ґрунти з нейтральною реакцією


Приблизно 425 насіння (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - вже більше десятиліття, і ми з самого початку робили першочерговим завданням якість нашої продукції. Протягом багатьох років ми поставляли товари найвищої якості десяткам тисяч клієнтів з усього світу. Їх задоволення доводить, що ми вибрали правильний шлях.

Всі насіння, які ми продаємо, підлягають багаторівневому контролю якості і тільки потім ретельно упаковуються і відправляються. Наші продукти отримали численні сертифікати і відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу. Наші співробітники є досвідченими садівниками, які з радістю відповідають на кожне ваше запитання.

Звідки походять наші насіння?

Всі насіння, що продаються в нашому магазині, походять від кращих виробників з усього Європейського Союзу. Завдяки багаторічній співпраці з ними ми змогли розробити найбільш адекватні умови зберігання та відправлення, гарантуючи, що ви завжди отримуєте свіжі та ретельно перевірені партії насіння. Виключення посередників з усього процесу не тільки дозволяє нам уникати відправлення застарілих насіння, які, можливо, лежать занадто довго на полиці складів, а також забезпечують найбільш привабливу ціну на продукцію найвищої якості.

Процес контролю якості

Всі наші насіння повинні пройти чотириступеневий процес контролю якості.

Перший етап починається з ретельного відбору постачальників. Потім ми продовжуємо контролювати свої культури, іноземні виробники не виключаються з процесу контролю якості. Рослини перевіряються на кожному етапі свого розвитку: коли вони починають рости, під час цвітіння і коли починають приносити плоди (насіння). На цьому етапі найважливішим є забезпечення правильного рознесення рослин. Завдяки цьому можна забезпечити отримання необхідних морфологічних характеристик кожного конкретного виду або сорту, наприклад кольору, висоти і форми.

Другий етап складається з детальних перевірочних випробувань в лабораторних умовах. Використовуючи високоякісне обладнання висококваліфікованим персоналом, наші постачальники щороку проводять більше 30 000 перевірок якості. Насіння, яке не відповідає нашим вимогам, підлягає технологічним процесам переробки, включаючи сушку, очищення, модернізацію та тестування знову.

Третій етап починається з посіву насіння в обраних контрольних ділянках. Таким чином ми отримуємо цінну, точну інформацію про їх проростання, яка повинна підтримуватися на належному рівні. Одночасно на цій стадії перевіряється сортова ідентичність кожного виду.

Четверта стадія відбувається на наших складах і складається з усунення насіння, які зберігалися занадто довго на наших полицях, і заміни їх новими партіями. Кожен пакет має штамп з унікальним номером партії, а також з датою висівання.

Всі чотири етапи комбіновані дозволяють нам з упевненістю заявити, що насіння, яке ми поставляємо, відповідає найвищим стандартам і завершило всі необхідні етапи контролю з розмахом.

Призи та нагороди

Насіння, яке ми продаємо, широко визнане за якість і завоювало безліч нагород. Наші насіння завоювали численні золоті медалі та відзнаки за їх високу якість. «Світ квітів» також був відзначений за його інноваційний підхід.

Серед цих нагород були: ТОП ІННОВАЦІЇ (червень 2015 р.), ЗОЛОТА МЕДАЛЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ЯРМАРКІ ПОЗНАНУ (2015 р.), ЛІДЕР КІЛЬКОСТІ СПОЖИВАЧІВ (2014), ФЕРМЕР РІК (2014).

Крім того, ми також отримали сертифікат «IDEAL BUSINESS» два роки поспіль.

Проростання

Ми прагнемо продавати тільки насіння найвищої якості. Беручи до уваги зусилля, які ми робимо щодня, зверніть також увагу на те, що рослини є живими організмами, їх проростання і зростання залежить від багатьох факторів, таких як температура, тип ґрунту, вологість і частота, з якою їх поливають, час і умови посіву, використання добрив і засобів захисту рослин (пестицидів), а також погодних і кліматичних умов. Ми надаємо допомогу, надаючи точну та сучасну посівну та вирощувальну інформацію, однак ми не можемо нести ніякої відповідальності за рослини, які не вирощувалися в умовах, відповідних для даного виду.

Супутні товари

$3.69 $5.67
Акція завершується
-25%
$3.92 $5.23
Акція завершується
-25%
$1.76 $2.35
Акція завершується