Ormangülü gübreleri

Ormangülü gübreleri, muhteşem çiçeklerle kaplı güçlü çalılar hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Makro ve mikro besinler açısından zengin olan bu ürünler, bol çiçek açan bitkilerin besin gereksinimlerini tam olarak karşılayacaktır. Ormangülü ekimine yeni hazırlanmaya başladıysanız, toprağı minerallerle zenginleştiren ve pH değerini düşüren, asidofilik bitkilerin ihtiyaçlarına göre ayarlayan Biopon Asitleyici Gübre kullanmanızı öneririz - sadece orman gülleri değil, kozalaklı ağaçlar ve ortancalar da.

Yeni çalılarınızın kök saldığından% 100 emin olmak için Orman Gülleri, Fularlar ve Yaban Mersini için Mikoriza Aşısını kullanın. Bu doğal, organik ürün, asidofilik bitkilerin kökleri ile simbiyoz içinde yaşayan kullanılabilir çağrışım bakterilerini içerir. Su ve besin maddelerinin emilim yeteneklerini geliştirir ve bitkileri toprak hastalıklarından korur. Bu mikoriza bir uygulama bitkinin tüm ömrü boyunca yeterli olacaktır!

Agrecol's Rhododendron Gübre, Target'tan Rhododendron ve Magnolia Gübre veya Zielony Dom'dan Orman Gülleri, Kamelyalar ve Diğer Asidofilik Bitkiler için Püskürtme Pompası Gübre gibi tanınmış ve güvenilir üreticiler tarafından tedarik edilen bu ve diğer mükemmel ürünler için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Çevrimiçi bahçe mağazamız, süs bitkileri ve diğer birçok bahçe ve ev ürünleri için mevcut en iyi gübreleri sunar - diğer bölümleri ziyaret edin ve kendiniz görün! Güvenilir tedarikçilerimiz yıllardır bizimle çalışıyorlar. Onlar sayesinde birinci sınıf ormangülü gübrelerini elden sunabiliyoruz: sepete ekleyin, siparişi onaylayın, gerisini biz hallederiz. Biz her zaman yanınızdayız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor