• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Seller seemned

Meie poest leiate nii lehtede kui ka juurviljade seemned. Võite valida mitme sortide hulgast, mis kindlasti teie köögiviljapinnal hästi kasvaksid. Kõik meie e-poes saadaval olevad seemned on kvaliteetsed, kuna need pärinevad ainult tõestatud tootjatelt.

Te peaksite proovima „Nuget” lehekellase seemneid, mis toodavad kolme kuu jooksul alates viljelemise algusest suurte lehtede rosette, mis koosnevad kahvaturohelisest lehtterast ja paksudest. Võite neid kasutada salatites ja muudes roogades, pressida mahla või lihtsalt süüa toores. Cellery lehed on rikkalik vitamiinide, nagu C-, PP-, E- ja B-vitamiinide ning paljude mineraalide allikas. See on madala kalorsusega, detoksitseerib keha ja toetab kehakaalu langust. Kui sa oled rohkem juurte cellery (celleriac), siis on soovitatav sort „Albin”. Selle suured juured koristatakse sügisel ja neid saab seejärel pikka aega säilitada. Juurekeller sisaldab ainult natuke rohkem kaloreid kui lehtede versioon, kuid sisaldab samasuguseid koguseid toitaineid. Tänu eeterlikele õlidele lisab see palju toite. See on ka supp-roheliste asendamatu koostisosa.

Ärge kartke ja vali ühe vürtsikasortide seemneid, et nautida maitsvaid, tervislikke ja aromaatseid lehtede ja juurte põllukultuure.