Kereviz tohumları

Mağazamızda hem yaprak hem de kök kereviz tohumu bulacaksınız. Sebze yatağınızda kesinlikle iyi yetişen birkaç çeşit arasından seçim yapabilirsiniz. Online mağazamızda bulunan tüm tohumlar, yalnızca kanıtlanmış üreticilerden geldiği için yüksek kalitededir.

Ekim başlangıcından itibaren üç ay içinde soluk yeşil yaprak bıçaklarından ve kalın yaprak saplarından oluşan büyük yaprak rozetleri üreten „Nuget” yapraklı kiler tohumlarını denemelisiniz. Bunları salatalarda ve diğer yemeklerde kullanabilir, meyve suyu için bastırabilir veya sadece çiğ yiyebilirsiniz. Cellery yaprakları C, PP, E ve B vitaminleri gibi çok sayıda mineralin yanı sıra zengin bir vitamin kaynağıdır. Düşük kalorili, vücudunuzu detoksifiye eder ve kilo vermeyi destekler. Kök hücresine (kiler) daha fazla iseniz, “Albin” çeşidi önerilir. Büyük kökleri sonbaharda toplanır ve bundan sonra uzun süre saklanabilir. Kök hücresi, yaprak versiyonundan sadece biraz daha fazla kalori içerir, ancak aynı miktarda besin içerir. Esansiyel yağlar sayesinde birçok yemeğe harika bir lezzet katar. Ayrıca çorba yeşilliklerinin vazgeçilmez bir bileşenidir.

Yaprakların ve köklerin lezzetli, sağlıklı ve aromatik mahsullerinin tadına varmak için terbiyesizce yiyin ve cellery çeşitlerinden birini seçin.

39.20 65.30
Promosyon biter
-40%
39.20 65.30
Promosyon biter
-40%
129.50 215.80
Promosyon biter