Садові троянди

Вибирайте садові троянди - вони чудово підходять для бордюрів, винятково декоративні та входять у різноманітні кольори. Вони підійдуть до кожного саду, де найкраще виглядають посаджені у більші групи. Ви також можете виростити їх як особливість на клумбах і прикрасити з ними околиці свого будинку, терасу або міський простір. Хоча вони не такі ароматичні, як інші троянди, вони мають перевагу морозостійкості, толерантності до несприятливих погодних умов та найнебезпечніших захворювань. Ви знайдете якісні саджанці садової троянди численних сортів, які відрізняються за звичкою, висотою, кольором квітів та використанням у нашому інтернет-садовому магазині. Ви насправді можете розділити цю групу на кілька категорій, наприклад, мініатюрні, ґрунтопокривні, багатоквіткові та крупноцвіткові троянди.

Ми особливо рекомендуємо червону садову троянду з її кущистою звичкою, яка виростає до 1 м заввишки. Цвіте він розкішно, створюючи чудові, подвійні, червоні квіти. Це буде прикрашати сад з ними протягом усього літа. Зрізані стебла з квітами прикрасять інтер’єри або можуть бути використані для складання букетів. Цей сорт виглядає чудово в групах, особливо з сортами, що дають різнобарвне цвітіння. Він підходить як до сільського, так і до англійського саду.

Садові троянди, посаджені на клумбах, прикрасять міський простір у парках, поруч із тротуарами та доріжками. Вони не потребують особливого догляду, досить легко вирощуються і не повинні створювати проблем для початківців саду.

У цій категорії немає товарів