Bahçe gülleri

Bahçe güllerini seçin - sınırlar için mükemmel, son derece süslü ve çeşitli renklerde geliyorlar. Daha büyük gruplara en iyi ekildikleri her bahçeye sığacaklar. Ayrıca çiçek yataklarında özellik olarak yetiştirebilir ve evinizin çevresini, terasını veya şehir alanını onlarla süsleyebilirsiniz. Diğer güller kadar aromatik olmasalar da, dona dayanıklılık, olumsuz hava koşullarına tolerans ve en tehlikeli hastalıklara karşı avantajları vardır. Çevrimiçi bahçe mağazamızda alışkanlık, yükseklik, çiçek rengi ve kullanıma göre çok sayıda çeşidin yüksek kaliteli bahçe gül fidanlarını bulacaksınız. Bu grubu aslında minyatür, zemin örtüsü, çoklu çiçek ve büyük çiçekli güller gibi çeşitli kategorilere ayırabilirsiniz.

Özellikle 1 m boyunda büyüyen gür alışkanlığı ile kırmızı bahçe gülünü öneriyoruz. Canlı, çift, kırmızı çiçekler üreten coşkuyla çiçek açar. Bütün yaz boyunca bahçeyi süsleyecek. Çiçeklerle kesilmiş saplar iç kısımları süsleyecek veya buketleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu çeşit, özellikle farklı renkte çiçek açan çeşitler ile bir grupta muhteşem görünüyor. Hem kırsal hem de İngiliz bahçesine uygundur.

Çiçek tarhlarına dikilen bahçe gülleri parklarda, kaldırımların ve yolların yanı sıra şehir alanını süsleyecektir. Çok fazla bakım gerektirmezler, büyümeleri oldukça kolaydır ve bahçe yeni başlayanlar için herhangi bir sorun oluşturmamalıdır.