Yaprak maydanoz "Festival 68" - TOHUM BANT -

Eski fiyatı: 382.50
229.50
Kazancınız: 153.00 (40%)
Promosyon biter 2024-07-18
Promosyon biter
Şu anda bu, son 30 gündeki en düşük fiyat: ₺229.50
014871
Stokta var
+

"Festival 68" yaprak maydanoz TOHUM BANT, çok daha az çaba ile gür ve kokulu çiçek yatakları yetiştirmek istiyorsanız doğru seçimdir. Yaprak maydanoz konik kökler geliştirmez. Adından da anlaşılacağı gibi mutfakta sadece yeşillik kullanılır. Önerilen çeşitlilik, pürüzsüz, koyu yeşil yapraklardan oluşan yaprak tüylerinin güçlü bir şekilde büyümesi ile karakterizedir. Çok aromatiktir, sararmaya karşı duyarsızdır ve külleme karşı dirençlidir. Bu yaprak maydanoz, hem doğrudan tüketim hem de kurutma için tavsiye edilir. Çorba ve soslar için baharat, salataların baharatlanması ve yemeklerin süslenmesi için ideal olarak çalışır. "Festival 68" çeşidinin yeşillikleri vitamin ve minerallerle doludur. Anemisi olan ve antienflamatuar ve antiseptik özelliklere sahip insanlar için tavsiye edilir. Değerli bir C vitamini kaynağı olarak da kabul edilir. Vücudu güçlendirir ve toksinlerden kurtulmaya yardımcı olur. Yaprak maydanoz, idrar yolu üzerindeki yararlı etkileri ile de bilinir.

"Festival 68" yaprak maydanoz tohumlarının ÇEKİRDEK BANT ekimi biyobozunur bant 20-30 cm arayla sığ oluklar yayılması ile sınırlıdır. Ortaya çıkma yaklaşık 100 gün sonra ortaya çıkar. İhtiyaç arttıkça yaprakları hasat edebileceksiniz, çünkü bu çeşitlilik yeniden büyümek için büyük bir yetenek sergiliyor. Düzgün büyümek için düzgün döllenmiş, verimli ve çok ağır olmayan bir toprağa ihtiyaç duyar. Sezon boyunca iki kez ekebilirsiniz: ilkbaharın başlarında ve yaz sonunda.

Her paket "Festival 68" yaprak maydanoz tohumu ile bir tohum bandı içerir. Bu bant 7 m uzunluğundadır, ancak büyüyen talimatlar ve ekim tarihi paketin arkasına basılmıştır.

  • Kullanımı: doğrudan, ham tüketim; kurutma
  • Hasat zamanı: Ekimden 100 gün sonra
  • Yeşillik: pürüzsüz, koyu yeşil yapraklar
  • Site: düzgün döllenmiş, verimli, çok ağır olmayan toprak
  • Miktar: 7-m tohum bandı

GardenSeedsMarket - on yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteriyor ve en başından beri ürünlerimizin kalitesini birinci öncelik haline getirdik. Yıllar boyunca dünyanın her yerinden onbinlerce müşteriye en iyi kalitede malları teslim ettik. Onların memnuniyeti, doğru yolu seçtiğimizi kanıtlar.

Sattığımız tüm tohumlar çok seviyeli bir kalite kontrol kontrolüne tabi tutulur ve ancak o zaman dikkatlice paketlenir ve gönderilir. Ürünlerimize çok sayıda sertifika verilmiştir ve Avrupa Birliği'nin en yüksek standartlarına uygundur. Çalışanlarımız, her sorunuza cevap vermekten mutluluk duyan deneyimli bahçıvanlardır.

Tohumlarımız nereden geliyor?

Mağazamızda satılan tohumların tamamı, Avrupa Birliği'nin en iyi üreticilerinden geliyor. Onlarla uzun süredir devam eden işbirliği sayesinde, her zaman taze ve dikkatlice test edilmiş tohum yığınları almanızı garanti altına alarak, en uygun saklama ve gönderme koşullarını geliştirebildik. Aracıların tüm sürecin dışında tutulması, sadece bir depo rafında çok uzun süre kalmış olabilecek tarihi olmayan tohumların gönderilmesinden kaçınmamıza olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en kaliteli ürünler için en cazip fiyatı sağlar.

Kalite kontrol süreci

Tüm tohumlarımız dört aşamalı bir kalite kontrol sürecinden geçmelidir.

SAHNE BİR tedarikçilerin dikkatli bir seçim ile başlar. Ekinlerini kontrol etmeye devam ettikten sonra, yabancı üreticiler kalite kontrol sürecinden çıkarılmaz. Bitkiler gelişimlerinin her aşamasında kontrol edilir: büyümeye başladıklarında, çiçek açtıklarında ve meyveler (tohumlar) vermeye başladıklarında. Bu aşamada en önemli şey, bitkilerin uygun şekilde yerleştirilmesini sağlamaktır. Bu sayede, renk, yükseklik ve şekil gibi her belirli türün veya çeşidin istenen morfolojik özelliklerini elde etmek sağlanabilir.

SAHNE İKİ , laboratuar koşullarında ayrıntılı bir doğrulama testinden oluşur. Nitelikli personel tarafından en yüksek kalitede ekipman kullanımıyla tedarikçilerimiz yıllık 30.000'den fazla kalite kontrolü gerçekleştirmektedir. İhtiyaçlarımızı karşılamayan tohumlar, kurutma, temizleme, iyileştirme ve tekrar test etme gibi teknolojik arıtma işlemlerine tabi tutulur.

SAHNE ÜÇ , seçilen kontrol tarlalarında ekim tohumları ile başlar. Bu şekilde çimlenme ile ilgili uygun seviyede tutulması gereken değerli ve kesin bilgiler elde ederiz. Eş zamanlı olarak, her bir türün çeşitliliği bu aşamada kontrol edilir.

SAHNE DÖRT depolarımızda yer almakta ve raflarımızda çok uzun süre depolanmış olan tohumların bertaraf edilmesinden ve bunların yerine yeni gruplar konulmasından oluşmaktadır. Her pakette benzersiz bir parti numarası ve aynı zamanda ekim tarihi ile damgalanır.

Kombine dört aşama da, sunduğumuz tohumların en yüksek standartlara uyduğunu ve gerekli tüm kontrol aşamalarını uçan renklerle tamamladığımızı güvenle belirtmemizi sağlar.

Ödüller ve ödüller

Sattığımız tohumlar kalitesi ile tanınmaktadır ve birçok ödül kazanmıştır. Tohumlarımız yüksek kalitesi için çok sayıda altın madalya ve ayrım kazandı. Çiçek Dünyası da yenilikçi yaklaşımı için onurlandırıldı.

Bu ödüller arasında: TOP YENİLİK (Haziran 2015), POZNAN ULUSLARARASI FUARDA ALTIN MADDE (2015), TÜKETİCİ KALİTE LİDERİ (2014), YILIN ÇİFTEĞİ (2014).

Ayrıca, iki yıl üst üste “İDEAL İŞLETME” sertifikası da aldık.

Çimlenme

Sadece en kaliteli tohumları satmayı taahhüt ediyoruz. Günlük yaptığımız çalışmaları göz önünde bulundurarak, bitkilerin canlı organizmalar olduğunu ve bunların çimlenme ve büyümelerinin sıcaklık, toprak tipi, nem ve bunların sulanma sıklığı, ekim zamanı ve koşulları, kullanımı gibi birçok faktöre bağlı olduğunu lütfen unutmayın. gübreler ve bitki koruma ajanları (pestisitler), ayrıca hava ve iklim şartları. Doğru ve güncel ekim ve büyüyen bilgileri paylaşarak yardım sağlarız, ancak belirli türlere uygun koşullarda ekilmemiş bitkilerin sorumluluğunu alamayız.