Alt Kategoriler

Ürün filtreleri

Fiyat

Nepeta, nane tohumları

Mağazamızda, kedilerin ve böceklerin ilgisini çeken bir bitki olan papazın tohumları da, hepsinin değil, çiçeklerin aromasıyla elde edilebilir. Diğerleri arasında, sivrisinekleri iten özel nane çeşitlerinin tohumlarını sunuyoruz! Bu ilginç bitkiler, çiçek yataklarını, kaya bahçelerini, duvarları, dolguları doldurmak veya saksılarda yetiştirmek için mükemmeldir. Nane otlarının tohumlarını sık sık yerlere ekmeleri tavsiye edilir. Evinizi basan sinek veya hamamböceği gibi davetsiz misafirleriniz varsa, köşelere yerleştirilmiş birkaç kat tencerenin bu zararlıları etkili bir şekilde kovması gerekir.

Cennetten hoş bir koku çıkaran pembe çiçeklerden oluşan salkımları oluşturan “Pembe Kedi” türünü öneriyoruz. Bu bitki kompakt, oldukça düşük bir alışkanlık geliştirir ve sadece sonbaharın başında bitmek üzere baharın sonuna kadar çiçek açmaya başlar. Bahsedilen bahisin sivrisinek kovucu tohumlarının tohumlarının da ilginizi çekeceğine bahse gireriz. Bu özel çeşitlilik, mavi-mor aromatik çiçeklerden yapılmış salkımları taşımaktadır. Dekoratif uygulamasının yanı sıra, bitkisel, doğal tıpta da catmint kullanılmaktadır.

Online mağazamızda bulunan tüm tohum tohumları en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır ve iyi çimlenme kapasitesi sunmaktadır, çünkü bunlar yalnızca kanıtlanmış üreticilerden gelmektedir. İnanmayı zor buluyorsanız, bahçenizde bir miktar yer hazırlayın, tohumları ekin ve kontrol edin. Catmint, en az deneyimli bahçıvanlara bile kolayca dikkat edilebilecek ve sorun çıkarmayacak bir bitkidir.