Palisades ve çitler

Palisades ve çitler bahçe düzenlemelerinizi çekici bir şekilde tamamlar ve aynı zamanda mükemmel işlevsellik gösterir. Bunları geniş sürünen ve yayılan bitkileri diğer bitkilerden ayırmak, onları ev ve vahşi hayvanlardan koruma olarak kullanmak veya sadece süs olarak değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Bahçemizdeki çit ve çitlerin en geniş ürün yelpazesini çevrimiçi mağazamızda bulabilirsiniz.

Ağaçlarınız, çalılar ve bordürler için etkili bir koruma arıyorsanız, aşağıdaki boyutlarda mevcut olan Bordür ağını (ağ çapı 15 mm) satın alın: 0,4 x 5 m, 0,6 x 5 m, 0,8 x 5 m veya 1,2 x 5 m. Daha alçak bir çitle daha geniş bir alanı çevrelemek mi istiyorsunuz? Gülünç derecede düşük bir fiyata 50 metre Kenarlık örgü örgü sipariş edin! Ayrıca, dayanıklı yeşil Güçlü eskrim koruyucu ağ (30 mm gözenekli bir ağ), 0,40 x 25 mi 0,60 x 25 m boyutlarında ve 1,2 x 5 metrelik küçük ağ çapına (7 mm) sahip koruyucu ağ ağları sunuyoruz. ağaç kabuğu ile beslenen hayvanlardan ideal koruma. Dayanıklı ve estetik bir bahçe mobilyaları satın almak ister misiniz? Mağazamızda da bu kriterlere uyan bir ürün bulacaksınız. Kurulumu kolay, hafif ve hava koşullarına dayanıklı, modüler 22,5 cm yüksekliğinde, 2,1 veya 2,7 m uzunluğunda Palisade sipariş edin. Bir çim yamasını, kaya bahçesini ya da sınırını 4.05 m uzunluğunda ve 6 cm uzunluğunda bir Palisade ile sınırlandırabilirsiniz. Bucolic temaları tercih ediyorsanız, büyüleyici, düşük, beyaz, kahverengi, yeşil veya pişmiş toprak renkli 26 cm x 2 m Woodgrain bahçe çitleri sipariş edin. Daha sofistike bir dekorasyon arıyorsanız, bakır, pişmiş toprak veya siyah süs bahçe çitlerini 30 cm x 2,45 m olarak sipariş edin. Onun yardımı ile sınırlar arasında veya bir dinlenme noktası arasındaki yolları işaretleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, çitlerimiz ve çitler seçimimiz çok büyük ve hala genişletmek için çok çalışıyoruz. İlham ve fikir arıyorsanız, bir masal bahçesinin nasıl oluşturulacağını, mağazamızda bulabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemelerden imal edilmiş çit ve çit fiyatları için mükemmel fiyatlar sayesinde tasarruf edin ve evden ayrılmadan alışveriş yapın. Bizimle alışveriş yapmanın her zaman keyifli olacağını garanti ediyoruz.