Alt Kategoriler

Ürün filtreleri

Fiyat

Petunya tohumları

Bahçenizi güzel, rengarenk çiçeklerle süslemeyi düşünüyorsanız, surfinia ve petunya tohumları ile doldurun. Kanıtlanmış tedarikçilerden geldiği için sadece yüksek kaliteli tohumlar sunuyoruz. Çoğunlukla çiçek rengi ve şekli bakımından farklılık gösteren bir çeşit çeşit bolluk arasından seçim yapabilirsiniz.

İnce, soluk mor bir surfinia ile çift çiçek görmeyi hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu bitki asılı kaplarda yetiştiriciliği için uygundur, çünkü sondaki sapları filizlendirir. Ayrıca diğer surfinia çeşitleriyle birlikte alt sınırlara da yerleştirebilirsiniz. Büyük mavi çiçekli büyük çiçekli petunya da daha önce belirtilen surfinilerle uyumlu olacaktır. Daha sofistike bitkilerin tutkunları dalgalanan koyu pembe, sarı veya beyaz çiçeklerle surfinia tohumlarını ya da yıldız şeklindeki çiçeklerle düşük büyüyen petunyaları almalıdır. “Bicola F2” çeşidi, çift ve yarı-çift renkli çift renkli bordo-beyaz çiçek ürettiği için onların ilgisini çekebilir. Pembe-turuncu „Cascade” bahçe petunyası, geniş, görkemli çiçeklenmeleri sayesinde balkon veya terasta harika görünecek. Ayrıca, çiçeklerin aydınlık şelalelerini yaratacağı asılı kaplarda ve balkon kutularında da yetiştirilebilir. Kararsız olanlar, farklı renkteki çiçeklenme ile balkon ve terasları süsleyecek surfinia ve petunya tohumu karışımını denemeliler.

Petunyaların yetiştiriciliğinde problemli olmamalıdır. Bahçe yeni başlayanlar sorunsuz halledecek. Tereddüt etmeyin ve en sevdiğiniz çeşidin tohumlarını seçin!