Konteynerler ve çantalar

Her tür ve büyüklükte konteyner, çanta ve çuval sunuyoruz - hepsine sahibiz - uygun bir eve teslim seçeneği. Bir alet kutusuna, çöp kutusuna ya da benzin kabına mı ihtiyacınız var? Bu ürünleri mağazamızda uygun fiyata bulabilirsiniz. Kendin için gör!

Çevrimiçi bahçe mağazamız, elverişli olmayan çok dayanıklı ve çok amaçlı bir ürün olan en uygun fiyatlı beyaz polipropilen poşetleri sunmaktadır. 40 x 60 cm (10 kg kapasite) ile 80 x 125 cm (maksimum yük - 50 kg) arasında birçok farklı boyut mevcuttur. Sebzeleri ve meyveleri saklamak için bazı çuvallara ihtiyacınız varsa, bu amaç için en uygun örme çantalarını seçin. Ucuz, esnek ve dayanıklı çantalar mahsullerinizi çürümeye karşı koruyacaktır - göz atın! Yenileme için hazırlanırsanız veya suni gübreler veya kuru yemler için uygun fiyatlı, ancak büyük ve dayanıklı bir kaba ihtiyaç duyarsanız, istenen ürünleri burada da bulabilirsiniz. Çöpleri ve büyük miktardaki kuru malları taşımak için ideal olan Büyük Torba kabını (çöp kutusu) çuvalını sipariş edin. Stokta çeşitli ebatlarda kolay taşıma için mandallı, kolay doldurma ve boşaltma için manşonlu diğer üstün kaliteli konteyner çantalarımız da var. Bahçe aksesuarlarını ve aletlerini saklamak için yeni çözümler ararsanız, uygun fiyatlara, duvara monte edilmiş panoya sahip 24 adet kapasitif ve sağlam Kalibre alet kutusu ve pratik tepsi seti bulacaksınız. Bahçe işlerini kolaylaştıracak çöp için bir konteynere mi ihtiyacınız var? Yaylı, hafif bir katlanabilir bahçe sepeti sipariş edin - biçilmiş çimleri, yaprakları veya dalları saklamak için ideal çözüm.

Bahçe Tohumları Pazarı, alet kutuları, kuru ürünler ve sıvılar için kapların yanı sıra bahçe ve tarım kullanımına izin verilen malzemelerden yapılmış dayanıklı çantalar ve çuvallar sunar. Önde gelen Avrupalı üreticilerden ucuz bir teslimat seçeneği ile çevrimiçi olarak yüksek kaliteli ürünler sipariş edin. Topluluğumuza katılmaya davetlisiniz!

359.00