Toprak

En iyi saksı ve bahçe toprağını online bahçe mağazamızda bulabilirsiniz. Sadece bir göz atın, her türlü bitki için ne kadar geniş bir toprak çeşidi sunabileceğimizi görün!

Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli çok amaçlı evrensel toprak da sunduğumuzu biliyor muydunuz? Kanıtlanmış Target çok amaçlı üniversal toprağı 5 litrelik veya 20 litrelik torbalarda veya Premium kalite Compo çok amaçlı toprağı 10 litrelik paketlerde sipariş edin. Bu toprak iyi geçirgenlik, mükemmel su kapasitesi ile öne çıkıyor ve humus bakımından zengin - bu faktörler bitkilerin hızla kök salmasını ve bolca gelişmesini sağlıyor. Balkonda sebze ve bitki yetiştirmeyi denemek ister misiniz? Tüm ev ve bahçe bitkileri veya BIO Otları ve aromatik bitkilerin aynı tedarikçinin toprağı için mükemmel Compo BIO Çok amaçlı toprağına yatırım yapın. Profesyonel tohumlama ve fide toprağına mı ihtiyacınız var? Hiçbir şey, özellikle Compo markasıyla imzalanan BIO Tohumlama ve fide toprağı, özellikle bu amaç için tasarlanan karışımdan daha iyi iş göremez. Çevrimiçi bahçe mağazamızda, belirli bitki türlerine de tahsis edilmiş geniş bir toprak yelpazesi bulunmaktadır: Substral eğrelti otu, Hedef otsu bitki toprağı, Mycorrhiza ile Zielony Dom Stone çam orkide toprağı veya Compo'dan birinci sınıf bonsai toprağı. Burada sunulan karışımlar, verilen saksı bitkilerinin gereksinimlerini geçirgenlikleri, reaksiyonları ve istenen besinlerin içeriği ile karşılar. Bitkilerinizi nakletmeden önce bir drenaj tabakası kullandığınızdan emin olun. Expanded clay aggregate - pot drenaj tabakasını 1, 2 veya 8 kg'lık torbalarda sipariş edin. Tamamen yeni bir bahçe macerasını denemek ister misiniz? En uygun toprak geçirgenliğini garanti eden ve aynı zamanda kurumasını önleyen bitkiler için ultra verimli AquaGel - su deposuna göz atın. Çeşitler, Gül toprağı, Yaban mersini toprağı, Ormangülü toprağı veya Hedef çim toprağı gibi bahçe kültürleri için üstün kaliteli toprakları kapsar. Büyüyen çalılar için değerli toprak hazırlamak istiyorsanız, asidik bahçe turbasını 3.5-4 pH ile ya da Nötralize edilmiş bahçe turbasını daha önce belirtilen Hedef markadan 5.0-6.5 pH olan daha yüksek bir sırayla sipariş edin. Gördüğünüz gibi bahçenizin ihtiyacı olabilecek her şeye sahibiz.

Daha fazla beklemeyin, yerel bahçe merkezlerindeki yorucu aramayı kendinize ayırın ve eve teslim ile uygun fiyatlarla kaliteli toprak sipariş edin. Ağır yükleri kendiniz taşımanıza gerek kalmadan hızlı, kolay - çevrimiçi mağazamızda alışveriş yapmak her zaman bir zevktir!