sprouters

Sağlıklı bir hayat yaşıyorsanız, sprouter'lar tam size göre! Lahananın evde yetiştirilmesi, hiç bu kadar kolay, hızlı ve etkili olmamıştı. Çevrimiçi mağazamız, farklı ebatlarda birinci sınıf kaliteli malzemelerden yapılmış filizleyiciler sunar. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Online mağazamızdan satın almak, rekabetçi bir fiyata harika sonuçlar verir!

Özellikle yuvarlak filizleyiciyi bir, iki veya üç tepsi ile öneriyoruz. Bu aletler, optimum hava sirkülasyonunu garanti edecek şekilde tasarlanmıştır. Çimlenmekte olan bitkilere yeterli nem sağlar ve çürümelerini ve kurumasını önler. Tek bir kapta üç çeşit filiz bile yetiştirebileceksiniz! Çimlenme maceranıza başlamak istiyorsanız, daha sonraki bir aşamada ek tepsilerle genişletebileceğiniz küçük bir çimlenme ile başlayabilirsiniz. Ayrıca sprouter ve tohum seti satın almayı da düşünmelisiniz. Mağazamızda turp, tere, yonca ile lezzetli Rus, Fransız veya Oryantal karışımlarının yanı sıra ücretsiz çimlenme çeşitlerinden oluşan çimlenme tohumları mevcuttur. Tereddüt etmeyin - mutfağınızda günler içinde vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bakımından zengin sağlıklı filizler yetiştirebilirsiniz.

Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Tüm filizlenen tohumlarımız ve filizleyicilerimiz güvenilir, test edilmiş kaynaklardan gelmektedir. Bu şekilde, evdeki filiz yetiştiriciliğinde başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için çabalıyoruz. Teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!