Ağaç ve çalı gübreleri

Ağaç ve çalı gübreleri, kozalaklı ağaçlarınızın yoğun, canlı yeşil iğnelerle parlamasını sağlarken, elma ve armut ağaçlarının yanı sıra çilek ve yaban mersini tutamları size sayısız tatlı, lezzetli meyve verecektir. Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz kategori, yerli ve yabancı ünlü üreticilerden, hobi bahçıvanları ve profesyonel çiftçiler için mineral ve organik gübre üretiminde uzmanların ürünlerini içermektedir. Compo, Target, Biopon, Agrecol, Florovit ve Substral - hepsi ortaklarımıza aittir. Tüm ürünlerimize göz atın ve hangi gübrelerin ağaçlarınıza ve çalılarınıza bakmanıza yardımcı olacağını görün!

Manolya, funda veya ormangülü gibi sevimli çiçekli türler yetiştirirseniz, "Barwne Pole" (Renkli Tarla) gübresini, Biopon Magnolia Gübresini ve iğne yapraklılar, yaban mersini ve orman gülleri için Asitleştirici Gübreyi inceleyin. Ayrıca, güvenilir Hortifoska (bahçe bitkileri için fosfor-potasyum gübre), iğnelerin kararmasını önleyen Bittersalz Kozalaklı Gübresi, Kozalaklı Gübresi sunduğumuz için, ladin, çardak, porsuk, selvi ve çamlarınızın uygun ve kapsamlı bakımını yapabileceksiniz. iğnelerin rengini artıran ve kışa dayanıklılıklarını artıran Sonbahar Kozalaklı Gübresi - tüm bu ürünler mükemmel, düşük fiyatlarla mevcuttur. Şimşir gübre, çitinizi daha yoğun hale getirmenize yardımcı olacaktır - konsantre formu, kolayca bulunabilen nitrojen ve yeşil kütlenin hızlı büyümesinden sorumlu diğer besinleri içerir.

Bahçenizde veya alanınızda meyve ağaçları ve çalılar yetiştiriyorsanız, Asma, Frenk Üzümü, Ahududu ve Böğürtlen Gübresini veya Çevre Dostu Meyve Ağacı ve Çalı gübresini seçin. Her iki ürün de formları sayesinde oldukça etkili ve kullanımı kolaydır: uzun ömürlü granüller. Çevrimiçi bahçe mağazamız, müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için bitki bakım ürünleri yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. Bize güvenin ve ağaçlarınız ve çalılarınız için sağlıklı, güzel bir görünüm ve artan canlılık sağlayın. Sizi rekabetçi fiyatlarımızdan ve uygun fiyatlı eve teslimatımızdan yararlanmaya davet ediyoruz. Bizi bugün hala kontrol edin!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor