Çok amaçlı gübreler

Bitkileriniz için hangi ürünü seçeceğinizi bilmiyorsanız, çok amaçlı gübrelere gitmek en iyisi ve aynı zamanda en güvenli seçenektir. Bu kategoriye ait ürünler, saksılara ve bahçeye ekilen süs türlerinin bakımı için son derece uygundur ancak bunlarla sebze ve meyve bitkilerini de besleyebilirsiniz. Çok amaçlı gübreler, bitkilerin ekinleri (nitrojen, fosfor ve potasyum) yetiştirmesi ve vermesi için ihtiyaç duyduğu tüm temel makro besin maddelerini içerir ve ayrıca canlılıklarını artıran mikro besinlerle (kalsiyum, magnezyum, demir ve çinko) zenginleştirilir ve dirençlerini artırın.

Teklifimizde çok amaçlı mineral ve organik, humus veya solucan humusu ile zenginleştirilmiş gübreler bulacaksınız. Bu ürünler toprağı verimli kılar ve yapısını güçlendirir. Bir bardakta BIO Dikimi, Dikim ve Çok Amaçlı Gübreyi kaçırmayın. Yeni ağaçlar veya çiçekli bitkiler dikmek için toprağı tam da bu ürünle hazırlamanız gerektiğini düşünüyoruz.

Ayrıca stoklarımızda yüksek kaliteli at, inek ve tavuk granül gübresi bulunmaktadır. Yetiştirebileceğiniz her tür bitkinin gübrelenmesinde kullanışlı olacaktır. Ağaçlarınızın normalden daha da zengin mahsul vermesini ister misiniz? Köklerin emici yüzeyini artıran yeri doldurulamaz Çok Amaçlı Mikoriza'yı seçin.

Ayrıca, Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermicompost, Zielony Dom'dan Guano ve yoğun bitki büyümesini sağlayan Biopon Çok Amaçlı Gübre gibi, anında sonuç veren popüler çok amaçlı sıvı gübreler de sunuyoruz. Besin eksikliği gösteren bitkiler için acil gübreler arıyorsanız (iğnelerin kahverengileşmesi, yaprakların sararması, yapraklarda deformasyon), Substral veya Rejuvenating Gübre'den "Magiczna Siła" (Magical Power) ürün serisinin bir kısmını sipariş edin. Sumin.

Zielony Dom'un Çok Amaçlı Gübre Buharı ve Çok Amaçlı Gübre Çubukları ve konsantre Substral Ev ve Balkon Bitki Gübresi, en zorlu saksı ve balkon bitkilerinin bakımını yapmanıza yardımcı olacaktır. Yukarıda belirtilen tüm ürünler ve merak uyandıran yeni gelenler, mağazamızda uygun bir eve teslim ile rekabetçi fiyatlarla satın alınabilir. Teklifimizi diğer çevrimiçi mağazaların stoklarında bulunanlarla karşılaştırın ve burada gerçekten alışverişe değer olduğunu görün. Tanınmış üreticilerin çok çeşitli orijinal çok amaçlı gübreleri artık elinizin altında. Tereddüt etmeyin ve bu kasaya göz atmayın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor