Ahududu gübreleri

Teklifimizde bulacağınız ahududu gübreleri yerli ve yabancı en büyük markaların imzasını taşıyan üstün kaliteli ürünlerdir. Tanınmış üreticilerden ürünler sunuyoruz. Bu gübreler hem hobi bahçıvanları hem de profesyonel çiftçiler tarafından değerlidir. Ev bahçeleri için tasarlanmış mükemmel mineral ahududu gübrelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Uygulaması kolay bu granüller, uzun ömürlü, kapsamlı performansları sayesinde meyve içeren ahududu çalılarının karşılaşabileceği tüm besin eksikliklerini biriktirmenize olanak tanır. Tüm mevsim boyunca bitkilerinizin takviyesi onlara sağlıklı, güçlü meyve veren sürgünler ve sayısız çiçek açma gücü verir. Uygun şekilde eklenmiş ahududu meyveleri iri, parlak renkli, sulu ve şeker bakımından zengindir.

Zengin mahsulleri hasat etmek ister misiniz? Her meyve yetiştiricisinin olmazsa olmazı olan Hedef Çilek, Ahududu ve Yabani Çilek Gübresini seçin. Agrecol Grapevine, Frenk Üzümü, Ahududu ve Böğürtlen Gübresi de mükemmel sonuçları garanti eder. Bahçe mağazamızda bulunan tüm ahududu gübreleri, tam set makro ve mikrobesin içerir, bu nedenle tüm mevsim boyunca uygulanabilir, böylece diğer ürünlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Gübre performansıyla ilgili ayrıntılı veriler ürün açıklamasında bulunabilir - resme veya ürün adına tıklayın veya dokunun ve tüm özellikleri görün. Paketlerin üzerine ayrıntılı adım adım kullanım talimatları basılmıştır.

Kullanımı kolay granül gübreler mükemmel sonuçlar sağlar - kontrol edin! Uygun bir fiyata daha zengin ve daha lezzetli ahududu mahsulleri elde etmenize yardımcı olacağız. Sizi ürün çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyoruz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor