Kablo bağları, hortum klipsleri ve bantları

Kablo bağları, hortum kelepçeleri ve bantları, hem evde hem de bahçede kullanışlı olacak aksesuarlara aittir. Diğer amaçların yanı sıra bahçe hortumlarını ve bağlama tesislerini desteklere bağlamak için uygundurlar, en zorlu hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklıdırlar - mağazamızda çeşitli çok amaçlı kablo bağları, hortum kelepçeleri ve bantları bulacaksınız. Bu bölümdeki tüm ürünleri bir araya getirdik - bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin!

Kablo bağları arıyorsanız, onları birçok farklı boyutta sunuyoruz. 10-16 mm, 13-14 mm, 16-25 mm veya 32-50 mm boyutlarında hortum kelepçesi satın alın - burada sunulan ürünler galvanizli çelikten yapılmış ve bu nedenle neredeyse kırılmaz. Bitkilerle kullanım için uygun yumuşak bantlara ihtiyacınız var mı? Elastik siparişte Kendinden kilitlenen bantların karışımı 13/17 / 22,5 cm, genç ağaçları kazıklamak için idealdir. Üretiminde kullanılan malzeme yüksek ve düşük sıcaklıklarda deforme olmaz, esnektir ancak hasara karşı dirençlidir. Fideleri, ağaçlar, çalılar ve diğer bahçe bitkileri için kelepçeli bağlarla (bu ürünü çeşitli ebatlarda sunuyoruz) veya 40 x 2,5 cm genişliğindeki geniş ağaç bağcıklı bandını bir toka ve kancalı halka ile bağlayabilirsiniz ( velcro) bağlama, yumuşak, ancak güçlü ve ayarlaması kolaydır. Gerçekten uygun maliyetli bir çözüm arıyorsanız, ucuz, ancak dayanıklı ve tekrar kullanılabilir bir ürün olan Yumuşak yalıtımlı bahçe telini satın alın. Teklifimizde ayrıca şık ve sofistike saksı bitki klipsleri bulunmaktadır. Orkide kliplerini, Bitki kliplerini ve duvara monte edilen Tırmanma bitki kliplerini kontrol edin. Bu ürünler, ev ve balkon tesislerinizi düzenli tutmanıza ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize izin verir.

Uygun fiyatlarla yüksek sınıf Kablo bağı, hortum klipsi ve bantları için sipariş vermenizi öneririz. Her zaman elinizin altında olması gerçekten tavsiye edilir - tereddüt etmeyin, BEDAVA teslimden yararlanın ve bahçenizin cephaneliğini tamamlayın. Size keyifli bir alışveriş turu diliyoruz!